Záložní systémy a baterie s Byznys ERP

Kvůli vyšší efektivitě vnitropodnikových procesů, větším přehledu o stavu organizace a zjednodušení obchodních aktivit si společnost Kumer – Prag, dodavatel bateriových zařízení a záložních systémů, vybrala nový podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR. (TZ)

Jedním z hlavních cílů projektu bylo uzpůsobení systému potřebám společnosti tak, aby byla v maximální míře odstraněna nadbytečná administrativa. Klíčovým bodem bylo správné nastavení systému pro vytvoření návaznosti mezi jednotlivými doklady. Došlo k nastavení definic nákupních ceníků tak, aby bylo možné do systému importovat elektronická data hlavních dodavatelů.

Hlavními přínosy byly kromě rychlé a jednoduché přípravy nabídek, možnost úprav všech tiskových reportů a formulářů. Management společnosti Kumer Prag si pochvaluje také automatické provázání všech klíčových procesů s účetnictvím společnosti a společné úložiště všech dokladů a elektronických dokumentů v rámci organizace.

O společnosti Kumer – Prag

Od roku 1992 Kumer – Prag dodává bateriová zařízení a záložní systémy, kterých společnost prodala již více než 10 tisíc. Dodávky směřují především do elektráren, tepláren, do energetiky českého průmyslu, do energetiky všeobecně, vysoký stupeň uplatnění mají speciální zdroje pro České dráhy a v armádě. Více na www.kumer.cz.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 125 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP

Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Belet, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ESO travel, Humi Outdoor, Integra Group, Jednota České Budějovice, Kasalova pila, Letiště Brno, Marimex, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom, Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.