Seznam.cz: Vánční nadílka informací ze Seznam.cz (Filmy na domovské stránce, mobilní aplikace a infografika)

1)     Vánoce a konec roku budou na Seznam.cz patřit celovečerním filmům: Stalo se již tradicí, že na Vánoce společnost Seznam.cz na své domovské stránce nabízí ke zhlédnutí film či pohádku. Ani v roce 2013 tomu nebude jinak. Letos se však uživatelé během svátečních dnů mohou těšit na bohatou nadílku pěti filmových titulů. Více informací naleznete na našem blogu v autorském článku Blažeje Černáka, produktového manažera internetové televize Stream.cz.

2)     Nepřetržitý proud pohádek s novou mobilní aplikací Pohádky: Společnost Seznam.cz uvádí svoji první mobilní aplikaci určenou primárně pro nejmenší uživatele. Tou je aplikace Pohádky, která v nepřetržité smyčce nabízí 8 „večerníčkových“ seriálů obsahujících průměrně 10 epizod. Další informace naleznete na našem blogu v článku Lukáše Puldy, produktového manažera Smobil.cz.

3)     Rušný rok 2013 na Stream.cz přinesl 20 nových pořadů, mobilní aplikaci i Křišťálovou lupu: Internetová televize Stream.cz zažila asi jeden ze svých nejrušnějších roků. V roce 2013 pro své diváky připravila 20 nových pořadů, které diváky bavily celkem 335 epizodami. Jan Tuna a pořad A Dost! zasáhli proti podvodným půjčkám po telefonu. Na konci roku navíc Stream.cz získal 3 Křišťálové lupy. Další zajímavosti naleznete na blogu v článku Lukáše Záhoře, manažera programového oddělení internetové televize Stream.cz.