Jedinečné řešení pro firmy s omezenými prostory – představujeme superširokoúhlý monitor Toshiba P32LC12

Praha, Česká republika, 4. února 2014 – Společnost Toshiba Europe GmbH představila nový superširokoúhlý monitor P32LC12 s úhlopříčkou 80 cm (32″). Tento unikátní displej s poměrem stran 32:9 je ideální pro firmy, které potřebují co nejefektivněji využít omezený prostor pro prezentaci a je tak vhodný například pro nasazení v maloobchodní sféře nebo v dopravě. Uživatelé do něj mohou snadno ukládat a následně přehrávat své fotografie, videa a hudbu, a to díky vestavěnému přehrávači multimédií, plánovači a vnitřní paměti. (TZ)

Vysoce přesné podání obrazu

Monitor P32LC12 s poměrem stran 32:9 a poloviční výškou oproti jiným displejům je určen pro firmy, které potřebují viditelně sdělovat informace, zprávy a reklamy, přičemž jsou omezeny fyzickým prostorem. Rozlišení 1 920 × 540 bodů poskytuje přesnou reprodukci obrazu, zatímco může být monitor nainstalován na výšku nebo na šířku. Díky tomu nabízí podnikům větší flexibilitu a možnost volby v místě, kde bude využit. Jeho obrazovka s LED podsvícením a vysokým jasem 900 cd/m2 je nepřehlédnutelná jak v tmavém, tak i ve světlém prostředí. Navíc se může monitor P32LC12 díky IPS LCD panelu pochlubit širokými pozorovacími úhly. Díky tomu je možné vidět obsah na tomto digitálním zobrazovacím zařízení z mnoha úhlů.

Navržen pro snadné přehrávání médií

Kromě mimořádně ostré reprodukce obrazu může být pro uživatele monitoru P32LC12 užitečná i vnitřní paměť o kapacitě 4 GB. Lze ji využít jako úložiště a není pak nutné připojovat externí zařízení. Případně je možné obsah, jako jsou fotografie a videa, přenášet na displej prostřednictvím HDMI®, DVI nebo BNC vstupů. Díky zabudovanému přehrávači multimédií je možné snadno pouštět videa, hudbu nebo prezentovat fotografie, přičemž integrovaný nástroj pro plánování umožňuje firmám naprogramovat, ve který moment přesně se má prezentace obsahu spustit. Výkonné 5W reproduktory poskytují čistý zvukový výstup k tomu, aby přilákaly diváky k obsahu zobrazovanému na displeji.

Vyroben, aby vydržel

Monitor P32LC12 je neuvěřitelně robustní, aby bez snížení životnosti obstál ve všech firemních prostředích. Tato odolnost je ještě podpořena odolným IPS LCD displejem a inovativním ventilačním mechanismem, který se obešel bez ventilátoru. Tím je omezeno množství prachových částic, které se dostanou dovnitř monitoru a zajištěna jeho delší životnost při konstantním výkonu. LED podsvícení panelu vede také k nižším nákladům na spotřebu elektrické energie a v průběhu času k výrazným úsporám.

Superširokoúhlý monitor P32LC12 bude v Evropě k dispozici během prvního čtvrtletí 2014.

Toshiba P32CL12:

  • LCD panel: 1 920 × 540 bodů, IPS, LED podsvícení

  • Jas: maximálně 900 cd/m2

  • 4 GB vnitřní paměti

  • Zabudovaný přehrávač multimédií a plánovač

  • Konstrukce bez ventilátoru

  • Vstupy: USB, HDMI®, DVI-I, BNC

  • Podporované multimediální formáty: WMV, MP4, JPEG, BMP, PNG, MP3, AAC

  • Zvukový výstup: reproduktory 5 W + 5 W

  • Velikost úhlopříčky: 80 cm (32“)

  • Rozměry obrazu (š × v): 698,4 × 196,45 mm

On-line informace

Specifikace a popis nejnovějších produktů společnosti Toshiba včetně dalších informací naleznete na stránkách www.toshiba.cz

Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktů závisí na konkrétním modelu a dostupnosti v místě prodeje.

O společnosti Toshiba

Společnost Toshiba je přední světový inovátor při zavádění nových pokročilých technologií, diverzifikovaný výrobce a prodejce vyspělých elektronických a elektrických produktů. Toshiba Group přináší inovace do širokého portfolia produktů, mezi které patří digitální spotřební produkty včetně LCD televizorů a notebooků, retailová řešení, elektronická zařízení jako polovodiče či produkty a materiály pro ukládání dat, dále sociální systémy infrastruktury včetně systémů pro výrobu elektřiny, inteligentních komunitních řešení, zdravotnických zařízení, eskalátorů, výtahů a domácích spotřebičů.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 590 firem s 206 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 5,8 bilionů jenů (61 miliard USD). Navštivte webové stránky Toshiba na adrese:

www.toshiba.co.jp/index.htm

Společnost Toshiba Europe GmbH se sídlem ve městě Neuss v Německu je pobočka v plném vlastnictví společnosti Toshiba Corporation v Tokiu.