Tradiční Tech Data Beerfest přilákal téměř 500 hostů

Praha, 14. 2. 2014 – Tech Data Distribution úspěšně odstartovala letošní sezonu setkání ICT prodejního kanálu. Na únorový Beerfest dorazilo do Pivovaru Staropramen téměř pět set hostů. (TZ)

Na účastníky tradičně čekal odpolední blok přednášek strategických partnerů, podvečerní výstavka výrobců, dva skútry i bohatý večerní raut. Oživením Beerfestu byly především dekorace ve stylu mnichovského Oktoberfestu a start letošní kampaně Tech Data s podtitulem Alles Gute, v níž v rolích Petera a Paula účinkují Petr Pavlíček a Vít Vojtěšek.

„Myslím, že máme za sebou velmi povedený Beerfest – ať už z hlediska účasti nebo celkové atmosféry. Podařilo se nám zajistit zajímavé odpolední přednášky, početnou výstavku a věřím, že jsme pobavili hosty také odlehčenými videy, kterými chceme čas od času v letošním roce oživit naši komunikaci,“ říká Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Atmosféru setkání kvitovali také výrobci. „Poprvé jsme byli na Beerfestu v roli strategických partnerů a akce splnila naše očekávání. Přednáška měla pozitivní ohlas a důležitá pro nás byla také osobní setkání s prodejci během výstavky a v průběhu večera. Máme řadu konkrétních podnětů, i proto, že pivo umí rozvázat jazyk a odbourat bariéry,“ říká Václav Havel, Area Sales Manager společnosti Brother.

Krátce před zahájením večerního programu představila své plány pro letošní rok také Tech Data. Prodejci se mohou těšit například na samostatnou divizi Tech Data Mobile, která bude pečovat o mobilní produkty a řešení, 60 nových značek nebo unikátní nabídku smartphonů Samsung určenou původně jen pro německý trh.

V letošní kampani Alles Gute ale upozorní také na konkurenční výhody Tech Data – zázemí obřího skladu v Boru u Tachova, garanci dodání do druhého pracovního dne či unikátní prodejní platformu Activate Here, s níž je možné prodávat software „opravdu online“ a bez nutnosti skladových zásob.

Partnery akce byli APC, Apple, Axis Communications, Brother, Canon, Cisco, Eizo, Epson, HP, IBM, iiyama, Intel, Lenovo, Microsoft, OKI, Samsung, Symantec, Tandberg Data, TP-Link. Mediálním partnerem akce Reseller Magazine.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě. Více informací o Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz a www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 120 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 25,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2013. Více informací najdete na: www.techdata.com.