Samsung představil Samsung Gear Fit – unikátní „chytrý“ náramek

Praha 25. února 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, představila první náramek Samsung Gear Fit s prohnutým Super AMOLED displejem. Aktivní uživatelé na něm ocení bezkonkurenční pohodlí Samsung Gear technologie v kombinaci s nejkomplexnějšími fitness nástroji. Mohou zůstat fyzicky aktivní, aniž by obětovali osobní styl nebo mobilní připojení. (TZ)

„Samsung touto novinkou vychází vstříc potřebám nové generace. Moderní technologie musí přímo reflektovat rozličné zájmy a aktivity svých uživatelů,“ řekl JK Shin, CEO a president divize IT & Mobile, Samsung Electronics. „Odpovědí na tyto potřeby je naše stále se rozrůstající řada jedinečných chytrých zařízení pro vyznavače různé životní filozofie. Novinka Gear Fit je určena především těm, kteří žijí svůj život aktivně, a přitom chtějí být neustále ve spojení se svými přáteli,” dodal Shin.

Ať už je využíván samostatně nebo jako doplňkové zařízení, Samsung Gear Fit umožňuje aktivní život bez strachu, že zmeškáte důležité okamžiky.

Moderní fitness řešení

Samsung Gear Fit perfektně sedí na zápěstí a disponuje dobře čitelným Super AMOLED displejem. Kromě široké nabídky fitness nástrojů poskytuje vždy aktuální přehled o tom, co se děje ve vašem smartphonu GALAXY. Nikdy tak nezmeškáte příchozí hovor, e-mail, SMS, upozornění, důležitou událost zaznamenanou v aplikaci S-planner a jiné. Vyměnitelné pásky v černé, oranžové, nebo šedé barvě navíc uživateli zaručí stylovou osobitost. Samsung Gear Fit lze kombinovat s oblečením podle vlastní nálady, nebo podle typu aktivity.

Samsung Gear Fit využívá výhod bezproblémové konektivity společně s dokonalým fitness koučingem  a poskytuje jedinečné a na míru vytvořené rady a doporučení pro osobní trénink.

Náramek Gear Fit bude celosvětově dostupný od dubna. Veškeré detaily a produktové informace

naleznete na na: www.samsungmobilepress.com nebo m. samsungmobilepress.com.

 

Technické specifikace Samsung Gear Fit

 

Displej

1.84” zaoblený Super AMOLED (432×128)

Přidané funkce

Krokoměr, cviky, měřič srdečního tepu, stopky, časovač

Oznámení (SMS, volání, E-mail, Aplikace)

Rozvrh, Smart Relay, Media Controller

Changeable Strap

Odolný vůči prachu a vodě (IP67)

Připojení

Bluetooth® v 4.0 LE

Snímače

Akcelerometr, gyrosnímač, měřič tepové frekvence

Rozměry

23.4 x 57.4 x 11.95 mm, 27g

Baterie

Standardní baterie 210mAh

Výdrž při běžném užívání 3~4 dny, při nízkém užívání až 5 dní

* Dostupnost jednotlivých služeb se může v jednotlivých zemích lišit.

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, včetně, ale nikoli výhradně, výhod, designu, ceny, komponentů, výkonu, dostupnosti a vlastností výrobku mohou být změněny bez předchozího upozornění.

* Android, Google, Android Beam, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude, Google Play, Google Plus. YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigace, Google ke stažení jsou ochranné známky společnosti Google In.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.