Červený Nexus 5 exkluzivně na Kasa.cz

Limitovanou edici mobilních telefonů Nexus 5 v červené barvě začne nabízet od počátku dubna exkluzivně nabízet internetový obchod Kasa.cz, a to nejen na svých stránkách, ale i v prodejnách Kasahouse v Praze, v Brně a v Ostravě. K dispozici bude několik stovek kusů s pamětí 16 GB. V listopadu přitom k vyprodání téměř tisícovky těchto přístrojů v černé a bílé barvě stačilo méně než 24 hodin. (TZ)

Mobilní telefon, který jako první měl novou verzi operačního systému Android 4.4 KitKat pohání čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 pracujícího na frekvenci 2,26 GHz spolu s pamětí 2 GB RAM. Mezi další přednosti patří 5“ IPS FullHD displej a 8Mpix fotoaparát. Z hlediska parametrů je červený Nexus 5 shodný s ostatními barevnými variantami. Prodejní cena limitované červené edice bude v 16 GB verzi 11 990,-Kč včetně DPH.

„V této kategorii telefonů patří Google Nexus 5 k těm nejoblíbenějším. Dobře se prodávají i LG LG2 či Samsung S4,“ uvedla Hana Sedlářová, produktová manažerka Kasa.cz a dodala: „Zákazníkům, kteří si červený Nexus 5 předobjednají  od 10. 3. 2014, nabídneme jako dárek i kávovar EspressoTchibo Cafissimo Picco Red.“

O internetovém obchodu Kasa.cz

Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. Kasa.cz již 14 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.