Nová O2 Videotéka přináší zábavu pro všechny!

I přesto, že počasí za okny připomíná Babí léto, na Odcházení od televize zapomeňte! Filmy budete sledovat jako Utržený ze řetězu, a to i za Stmívání. Přichází totiž Neznámý svůdce, který vyslovíJméno růže: „O2 Videotéka!“. A že neradi koukáte na televizi bez partnera nebo partnerky jako Osamělý jezdec? Nevadí, alespoň 88 minut vydržíte u filmu Láska nebeská oba, i když už nejste Opilí láskou. U televize totiž budou sedět i takoví Světáci jako je Alois Nebel. Nechápeš? Přeber si to znovu, anebo se vrať na Počátek. (TZ)

Filmy z internetu legálně

Téměř tři čtvrtiny Čechů se chtějí dle průzkumu při stahování filmů pohybovat v mezích zákona. Od začátku dubna 2014 proto přinášíme filmovou zábavu všem. Na webu www.o2tv.cz spouštíme novou O2 Videotéku a spolu s ní nabídneme až tisíc snímků k legálnímu zapůjčení z internetu. „Ceny za snímky jsou určitě příjemné. Starší filmy začínají na 30 Kč, poslední novinky jsou pak za 55 Kč na 24 hodin. A to vše v pohodlí domova a ve vysoké kvalitě. Ve srovnání s cenou rodinné vstupenky do kina je to určitě dobrá nabídka,“ uvádí David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností. .

Zvolený film je k dispozici 24 hodin od zakoupení, vidět ho lze i několikrát za sebou – počet zhlédnutí totiž není omezen. Webové rozhraní je velmi přehledné, dá se v něm pohodlně listovat nebo vyhledávat jako v online katalogu. Seznam všech filmů doplňují ilustrační obrázky a videoukázky. „Diváky nechceme ochudit ani o žhavé filmové novinky. Budeme proto databázi filmů neustále rozšiřovat. V průběhu každého měsíce tak přibyde přibližně 30 nových titulů,“ dodává David Duroň. O2 Videotéka nabídne nejen české filmy, ale i snímky z produkce hlavních hollywoodských studií, jakými jsou The Walt Disney Company Limited, Warner Bros Entertainment Inc., Sony Pictures Television International nebo Universal Studios International B.V.

Lidé si také budou moci vybrat, kde a jak se na filmy podívají. Mohou je sledovat online z počítače, notebooku nebo chytré televize Samsung připojené na internet. Do budoucna se plánuje rozšíření O2 Videotéky také na tablety i chytré telefony.

Pokud se najdou takoví jedinci, které ani lákavý trailer nepřesvědčí o kvalitě snímku, mohou se spolehnut na hodnocení ČSFD.cz . O2 se totiž stalo jeho oficiálním partnerem. „Těší mě, že u nás konečně začínají fungovat video on demand služby, které nabízí množství áčkových filmů ke zhlédnutí zcela legální cestou, což podporuje další růst filmového průmyslu,“ pochvaluje si Martin Pomothy, majitel webového portálu ČSFD.cz. .

Registrujte se a získejte výhody

Pro ty, kteří se registrují, jsme připravili několik vychytávek. Po přihlášení na webu se mohou podívat na přehled již dříve zakoupených filmů. Uvidí zde i aktuálně zakoupené snímky, nebo si je mohou přidat do oblíbených a podívat se na ně po zakoupení ve vhodnější čas -třeba následující večer či o víkendu. Opravdoví filmoví nadšenci mohou filmy i komentovat.

O2 Videotéku mohou i nadále využívat všichni zákazníci, kteří mají digitální televizi O2 TV. Její výhodou je celá řada dalších unikátních funkcí. Jednou z nejoblíbenějších je zpětné zhlédnutí. „Naši zákazníci mají díky O2 TV televizní program plně pod kontrolou. Nic, co chtějí vidět, jim neunikne,“ říká David Duroň. Cena za O2 TV je přitom vstřícná – začíná už na 151 korunách měsíčně. K O2 TV Flexi se 43 televizními programy dostanou zákazníci navíc tematické programy (sport, seriály, dokumenty, filmy, hudba, děti) dle vlastního výběru.

Více o O2 Videotéce na www.o2tv.cz .

O společnosti Telefónica Czech Republic

O2 je největším integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z nás činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízíme nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Máme nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice, přičemž mimořádnou pozornost věnujeme využití růstového potenciálu především v oblasti ICT. Naše datová centra o celkové rozloze 7300 metrů čtverečních patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services. Jako jediná v ČR a střední Evropě získala datová centra O2 certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV jsme zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku. Od ledna 2014 je O2 součástí české investiční skupiny PPF.

O skupině PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, pojišťovnictví, nemovitosti, oblast energetiky a těžbu nerostů, zemědělství, maloobchodní služby až po biotechnologie. Působnost PPF sahá ze střední a východní Evropy přes Rusko až do Asie. Skupina vlastní aktiva ve výši 22,113 miliardy EUR (k 30. 6. 2013).