Stylové a nenápadné: Společnost Sony představuje nové reproduktory Sound Bar a první reproduktory v podstavci televizoru TV Base Speaker

Elegantní 2.1kanálový systém s virtuálním surround zvukem a jednoduchým nastavením (TZ)

  • Stylový design doplňující váš televizor

  • Strhující virtuální surround zvuk s výkonnými basy

  • Rozhraní Bluetooth® a NFC pro bezdrátový poslech hudby z vašeho smartphonu po jediném dotyku

  • Ovládání zvuku prostřednictvím mobilní aplikace SongPal pro iOS /Android

Od dynamických akcí až po tiché dialogy: jakýkoli zvuk reprodukovaný z vašeho televizoru bude díky těmto reproduktorům obzvláště mohutný a realistický. Dva stylové reproduktory typu Sound Bar spolu s novým TV Base Speakerem – podstavcem televizoru s vestavěnými reproduktory, dokonale vylepšují prožitek ze sledovaného programu.

Stylové, elegantní reproduktory Sound Bar HT-CT770 a HT-CT370 vyplní místnost nádherným virtuálním prostorovým zvukem a působivými basy, díky čemuž bude každá automobilová honička i orchestrální skladba znít čistě a dokonale realisticky. TV Base Speaker HT-XT1 dodá vašim oblíbeným televizním pořadům zcela novou dimenzi zvuku a elegantně vyřeší otázku „Kam s ním“, protože na něj můžete zároveň postavit i TV. Nové modely pro jaro 2014, které disponují bohatými možnostmi konektivity, přinášejí do vašich obýváků nádherný zvuk v nenápadném provedení.

Jedinečný zvuk a snadná konektivita

2.1kanálový digitální zesilovač S-Master™ poskytne vašim televizním pořadům, filmům a hrám výkonný multi-kanálový zvuk, díky němuž uslyšíte každý hudební nástroj i každý dialog. Technologie S-Force Pro Front SurroundTM zajišťuje reprodukci strhujícího a podmanivého zvuku, který si bez ovlivnění kvality můžete naplno vychutnávat kdekoliv v místnosti.

Nové reproduktory Sound Bar disponují funkcí ClearAudio+TM, která odstraňuje problémy při nastavování a jemném dolaďování pro dosažení dokonalých výsledků z jakéhokoli zdroje. Digitální zpracování signálu nejnovější generace optimalizuje poslech bez námahy – od nejnovějších hollywoodských trháků až po koncerty na DVD discích nebo hudbu z vašeho smartphonu. A díky podpoře kodeků DTS-HD a Dolby TrueHD si můžete být jisti, že vždy dosáhnete zvuku blížícího se studiovému zvuku.

Pokud máte problém s kvalitou filmových dialogů, stačí stisknout tlačítko „Voice“ a okamžitě dosáhnete takové kvality zvuku, že vám neunikne jediné slovíčko. K dispozici máte hned několik režimů, které postupně zvyšují úroveň hlasů, a přitom každý detail zůstává křišťálově čistý.

Chcete doma při své oblíbené hudbě relaxovat nebo se dobře bavit? Reproduktory Sound Bar a podstavec s reproduktory TV Base Speaker vám přinášejí jednoduchý způsob sdílení hudby přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo zařízení s rozhraním Bluetooth® či podporou technologie NFC: v tom případě se stačí vaším mobilním telefonem pouze dotknout zařízení a okamžitě jste připojeni. Kompatibilita s kodekem AAC je zárukou reprodukce čistého a detailního digitálního zvuku streamované hudby prostřednictvím Bluetooth® zařízení s OS Apple nebo Android™.

Reproduktory Sound Bar a TV Base Speaker můžete také bezdrátově ovládat svým smartphonem nebo tabletem díky nové bezplatné aplikaci SongPal přes Bluetooth rozhraní. Lze tak ovládat například nastavení funkce ClearAudio+ či subwooferu.

Sound Bar HT-CT770 a HT-CT370

Model CT770, který je ideálním partnerem pro televizory s velkou obrazovkou (úhlopříčka 50‘‘ /126 cm a více), disponuje impozantním celkovým výkonem 330 W pro dosažení dokonalého zážitku z jakéhokoli akčního filmu nebo koncertního vystoupení. Disponuje přitom dvěma 20mm výškovými reproduktory a 160mm subwooferem. Model CT370 je menších rozměrů a oplývá výkonem 300 W.

Díky výšce jen 5 cm můžete tyto elegantní reproduktory umístit před televizor, přičemž nebudou zakrývat obrazovku ani IR snímač, nebo je jednoduše může zavěsit na stěnu. Navzdory svým štíhlým rozměrům přinášejí reproduktory Sound Bar skvělý zvuk díky novému difuzoru reproduktoru, který zajišťuje plynulé a rovnoměrné šíření zvuku.

Reprodukci basů má na starosti výkonný bezdrátový subwoofer, který můžete umístit kdekoli v místnosti a vždy získáte opravdu podmanivé a dunivé basy. Subwoofer modelu CT370 umožňuje dva způsoby umístění: může být vodorovně položen na polici, ukryt pod pohovku nebo postaven svisle na podlahu.

TV Base Speaker HT-XT1

Potřebujete zvýraznit zvuk z televizoru bez spleti dalších kabelů a reproduktorů? Nikdy to nebylo jednodušší než nyní s modelem HT-XT1 – inteligentním, prostorově úsporným řešením vše jednom. TV Base Speaker je ideálním partnerem pro televizory BRAVIA s úhlopříčkou obrazovky 32”-50”, které na něj můžete bez obav postavit. Jeho štíhlý, propracovaný a lesklý design s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání dodá každé místnosti osobitou eleganci. Jeho připojení a nastavení je úžasně jednoduché: stačí ho jen připojit k televizoru pomocí HDMI kabelu a vše je připraveno pro velkou večerní show se strhujícím 2.1kanálovým virtuálním prostorovým zvukem.

Reprodukci výkonných a výrazných basů zajišťují dva vestavěné subwoofery. Přitom se nemusíte vůbec obávat, že se váš televizor bude otřásat: pevná skříňka, tvrzené horní sklo a speciálně umístěné reproduktory jsou zárukou toho, že zvuk s výkonem 170 W hluboko zapůsobí jedině na vás, a ne na televizor.

Nové reproduktory Sound Bar a TV Base Speaker od společnosti Sony jsou v prodeji od dubna 2014.

– Konec –

Klíčové funkce a technické údaje

 

Sound Bar

HT-CT770

Sound Bar

HT-CT370

TV Base Speaker HT-XT1

Celkový výstupní výkon

330 W

300 W

170 W

S-Force Pro Front Surround

Ano

Ano

Ano

Velikost budící jednotky reproduktoru (hlavní jednotka)

60 mm x2

20 mm vysokotónový  x2

60 mm x2,

35 x 80 mm x2

Velikost budící jednotky subwooferu

160 mm

100 x 150 mm

100 mm x2

NFC/Bluetooth®

Ano/Ano

Ano/Ano

Ano/Ano

Aplikace SongPal

Ano

Ano

Ano

ClearAudio+

Ano

Ano

Ano

HDMI vstup/výstup

3/1(ARC)

3/1(ARC)

3/1(ARC)

Digitální vstup

Optický x1

Optický x1

Optický x1

Analogový vstup

1

1

1

Rozměry (Š x V x H)

Hlavni jednotka: 1030 x 50 x 113 mm

Subwoofer: 271 x 404 x 271 mm

Hlavní jednotka: 900 x 50 x 113 mm

Subwoofer: 135x 361 x 394 mm

720 x 310 x 72 mm

*Subwoofer: vestavěný

Hmotnost

11,4 kg

9,4 kg

8 kg

Společnost Sony:

Společnost Sony je přední celosvětový výrobce inovativních audio, video, komunikačních a informačních produktů pro spotřebitelský trh i pro profesionální trhy. Společnost Sony je známá díky svým renomovaným audiovizuálním produktům, jako jsou například HD LCD televizory BRAVIA™, digitální fotoaparáty Cyber-shot™, videokamery Handycam®, digitální zrcadlovky „α“ (vyslovuj alfa), tablety Sony a MP3 přehrávače Walkman®, stejně jako osobní počítače VAIO™ a profesionální produkty pro 3D HD vysílání.

Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Europe prosím navštivte stránku http://www.sony-europe.com. Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Corporation prosím navštivte stránku http://www.sony.net.