AOC redefinuje velikost: Uvádí 28″ MVA monitory

Praha, 23. dubna 2014 – Společnost AOC uvádí na trh první dva 28″ (71,1 cm) monitory. Nové modely s označením m2870Vhe a m2870Vq jsou vybaveny MVA panelem s formátem 16:9 a Full HD rozlišením. Díky vynikajícím zobrazovacím vlastnostem se ideálně hodí například pro náročnější grafické práce, ale dobře zvládnou i filmy nebo hraní her. Oba modely jsou vybaveny širokou škálou portů, přičemž monitor m2870Vq má navíc DisplayPort a stereo reproduktory. (TZ)

Skvělé zobrazovací vlastnosti: AOC m2870Vq

Vynikající barvy

S novými modely m2870Vhe a m2870Vq ze série Value vstupuje AOC do nového segmentu 28″ (71,1 cm) monitorů. Díky MVA technologii se obě novinky mohou pochlubit nádherným podáním barev a vysokým kontrastem až 3000:1. Společně se širokými pozorovacími úhly (178°) a jasem 300 cd/m² se tak nové panely ideálně hodí pro grafické nebo designérské aplikace. Velikost pracovní plochy monitoru ocení také ti, kdo musí denně pracovat s rozsáhlými tabulkami anebo s více okny současně.

Široká škála konektorů a vlastností

Oba nové modely jsou vybavené jak klasickým analogovým D-Sub konektorem, tak digitálními DVI a HDMI konektory. AOC m2870Vq má navíc DisplayPort a zabudované stereo reproduktory. Pro maximální uživatelský komfort jsou oba modely vybavené řadou funkcí, jako je například e-Saver a Eco mód pro co nejnižší spotřebu. i-Menu zase umožňuje nastavovat monitor jednoduše pomocí počítačové myši. Program Screen+ zase dává uživateli maximální kontrolu nad celou plochou. Umožňuje mu například rozdělovat ji do samostatných panelů přístupných pomocí klávesových zkratek.

Udržitelnost a služby

Monitory AOC m2870Vhe a m2870Vq jsou vybaveny nejmodernějším LED podsvícením a splňují přísné normy TCO 6.0 a Energy Star 6.0. AOC poskytuje na monitory tříletou záruku včetně výměny chybného kusu přímo u zákazníka.

Nejnovější 28“ modely jsou již na trhu dostupné. AOC m2870Vhe si můžete koupit za doporučenou maloobchodní cenu 7100 Kč a AOC m2870vq za 7390 Kč.

###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte
na www.aoc-europe.com.