OKI na veletrhu Reklama Polygraf 2014

Na právě probíhajícím veletrhu Reklama Polygraf 2014 na pražském výstavišti PVA Letňany stánek společnosti OKI poprvé v ČR představí OKI ES9541 – kompaktní LED tiskárna formátu SRA3 se systémem tisku CMYK+1, přičemž pátou barvou je buď bílá, nebo lak. (TZ)

Pětibarevná A3++ tiskárna OKI ES9541 využívá k tisku víceúrovňovou digitální LED technologii, která zajišťuje ostré a živé tiskové výstupy, což v kombinaci s rozlišením 1 200 x 1 200 dpi poskytuje jistotu kvalitních výstupů při rychlosti barevného tisku až 50 stran A4 za minutu. Podporována jsou média s gramáží až 360 g/m2 jednostranně a 320 g/m2 oboustranně s rozměry papíru od A6 po SRA3. Díky zcela přímému průchodu papíru potiskne i reklamní bannery o délce až 1,3 m.

Na výstavě OKI prezentuje také LED tiskárny s bílým tonerem a tiskem CMYW pro cenově dostupný tisk bílou barvou, vhodný například pro transferový potisk triček a dalších materiálů. K vidění je také kompletní výrobní postup při potisku triček se zapojením kalibrovaných tiskáren OKI a technologie Forever.

-konec-

Poznámky pro editory:

O společnosti OKI

Oki Systems (Czech and Slovak) patří v České republice a na Slovensku s obratem přes 450 milionů korun mezi lídry v oblasti rychlého kancelářského tisku, podle obratu i počtu prodaných kusů. Pro více informací navštivte tiskové centrum.

OKI Europe je divize OKI Data Corporation, globální B2B organizace zaměřené na profesionální in-house tisk a služby. Společnost patří mezi evropské lídry v oblasti tisku, z hlediska obratu i počtu prodaných kusů. Kromě tiskáren a multifunkčních zařízení OKI nabízí služby pro optimalizaci tisku a oběhu dokumentů. OKI Europe zaměstnává přibližně 1 100 lidí ve 21 lokalitách v 60 zemích regionu EMEA. OKI Data Corporation je pobočkou Oki Electric Industry, od roku 1881 prvního japonského výrobce telekomunikačních zařízení. Více na www.okieurope.com.