Firewally od ZyXELu slaví velký úspěch díky akci „Šrotovné“

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, zahájil letošní rok akcí „Šrotovné“, kdy nabízel možnost získat nový firewall s 25% slevou. Díky tomu se úspěšně zavedly na trhu nejnovější modely firewallů, které jsou určeny zákazníkům vyžadujícím ultra vysokou rychlost. Na tyto potřeby reagují firewally vícejádrovými procesory postaveným na platformě nové generace. Produkty nabízí mimořádný výkon s propustností SPI firewallu až 1000 Mbit/s u modelu ZyWALL 110 a 3600 Mbit/s u modelu ZyWALL 1100. Tato řada patří mezi cenově nejdostupnější VPN brány/routery na trhu v této kategorii a obdržela certifikaci ICSA. (TZ)

VPN ve své nejlepší podobě

Firewally ZyXEL byly vždy vysoce hodnoceny pro své vynikající VPN schopnosti. Řada ZyWALL představuje spojení vynikajícího výkonu a nejlepší šifrovací technologie ve své třídě s funkcemi SHA-2. Společnosti tak v celé své struktuře mohou budovat vynikající distribuované VPN sítě umožňující rychlé spojení mezi pobočkami, vzdálenými pracovníky a do sítě jejich centrály. Samozřejmou součástí této řady je hybridní VPN zajišťující dostupnost firemních zdrojů pro uživatele, kteří k nim potřebují jen omezený nebo dočasný přístup. Funkce Easy-VPN umožňuje bezkonfigurační vzdálený přístup k zajištění automatizovaných IPSec nastavení client-to-site. Tato funkce používá klientský software, který ze vzdáleného VPN firewallu automaticky načte konfigurační soubor VPN a nastavení IPSec VPN provede ve 3 jednoduchých krocích.

Správná volba – produktové řady ZyWALL a USG

Nové řady bezpečnostních produktů reagují na obrovskou poptávku po ultrarychlých a extrémně výkonných VPN firewallech a jsou konkrétně určeny zákazníkům, kteří potřebují pouze firewall a funkcionalitu VPN. Řada USG zůstává silnou a spolehlivou UTM platformou, která bezpečně slouží zákazníkům vyžadujícím plnou funkcionalitu UTM firewallu. Zákazníci si tak mohou vybrat produkty, které nejlépe odpovídají jejich konkrétním potřebám.

Řada ZyWALL v sobě spojuje extrémně vysokou rychlost a prvotřídní funkce, které najdete také v řadě USG. Mezi její přednosti patří pokročilý algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) umožňující nejbezpečnější VPN spojení v této třídě. ZyWALL díky tomu přináší mnohem bezpečnější VPN připojení, než je tomu u běžných metodologií, jako např. Message Digest 5 (MD5).

Záložní WAN připojení

Spolehlivé non-stop VPN služby s podporou záložního WAN připojení a automatickou obnovou primárního připojení přinášejí trvalou provozuschopnost sítě. Případná nefunkčnost WAN připojení se díky tomu neprojeví celopodnikovým výpadkem sítě.

Neomezená mobilita

Bez mobilních zařízení si nelze dnešní podnikání představit. Ať již jste kdekoliv – na letišti, na jednání se zákazníkem nebo třeba na dovolené – podnikání vyžaduje rychlou reakci a snadný přístup ke kritickým firemním zdrojům. O bezproblémový přístup k síti se stará protokol Layer 2 Tunneling Protocol over IPSec (L2TP over IPSec) určený pro mobilní zařízení běžící na platformě iOS, Android nebo Windows.

Ideální řešení pro vertikální zákazníky

Nová řada ZyWALL je ideálním řešením pro vertikální zákazníky, jako např. obchodní řetězce, které potřebují obchodní informace získávat v reálném čase a současně efektivněji využívat své zdroje a chránit data o zákaznících a transakcích.

O společnosti ZyXEL Communications

Společnost ZyXEL Communications Corp., založená v roce 1989, je přední světová společnost v oboru síťových technologií, která nabízí inovativní a spolehlivá internetová řešení. Jako jeden z prvních výrobců modemů prošel ZyXEL řadou transformací v rychle se vyvíjejícím odvětví sítí. V současnosti je ZyXEL jednou z mála společností na světě, které dokáží nabídnout kompletní síťová řešení telekomunikačním operátorům, malým až středním podnikům i uživatelům v digitální domácnosti, a to v široké škále implementačních scénářů. K řešením pro telekomunikační společnosti patří zařízení pro ústředny (COE), zařízení v objektu zákazníka (CPE), síťová zařízení pro drátový i bezdrátový přístup či páteřní switche. Řešení pro malé a střední podniky i pro velké společnosti zahrnují unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN a IP telefonii. K řešením pro digitální domácnost patří zařízení pro připojení k síti a multimediální řešení.