HyperX má světový rekord v přetaktování 4500MHz a stává se partnerem serveru HWBOT

Praha – 3. června 2014 – HyperX®, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce pamětí na světě, dnes oznámila, že paměti HyperX byly přetaktovány na 4500MHz, což je nejvyšší dosažená frekvence na světě. Rekord získal overclocker „Hicookie” spolupracující se společností GIGABYTE™.  Frekvence byla dosažena s použitím modulu 4GB HyperX DDR3 2933MHz (dosud nebyl uveden na trh) na nové základní desce GIGABYTE Z97X-SOC Force. (TZ)

Dosažená frekvence je zveřejněna na HWBOT, prémiovém serveru pro počítačové entuziasty, kde se dají najít tipy a informace o přetaktování, benchmarcích a soutěžích. Od 1. června se značka HyperX oficiálně stane novým partnerem serveru HWBOT. Ve spolupráci s HWBOT bude HyperX pokračovat v podpoře komunity overclockingu.

Na veletrhu COMPUTEX TAIPEI spustí HyperX novou soutěž v přetaktování „HOT” HyperX OC Takeover. Overlockeři z celého světa zde budou soutěžit o peněžní výhry v celkové hodnotě 10.000 USD určené pro ty, kdo dosáhnou nejlepšího skóre v Maximum Memory Frequency a SuperPi 32M. Později během roku 2014 uspořádá HyperX ještě čtyři další regionální online soutěže HOT po celém světě, které vyvrcholí finálovým utkáním na veletrhu 2015 International CES®.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescomPAX.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Další informace o HyperX můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

O divizi HyperX

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.