Vylepšený α7S: Citlivý a tichý – Sony oznamuje ceny, dostupnost a jednotlivé inovace

Společnost Sony dnes oznámila celou řadu vylepšení napjatě očekávaného modelu fotoaparátu α7S, který se v Evropě začne prodávat v polovině června 2014. Inovovaný model α7S, který je nejnovějším přírůstkem v odborníky oceňované řadě fullframe fotoaparátů α7, do níž patří i α7 a α7R, nabízí bezprecedentní rozsah citlivosti. (TZ)

V situacích, kdy je nutné naprosté ticho – například při fotografování divoké zvěře nebo při natáčení filmu – se uživateli bude velmi hodit funkce Silent Shooting, díky níž nebude nikoho a nic rušit.

Dalším vylepšením je rozšířený rozsah citlivosti při záznamu videa. Model α7S nyní nabízí rozsah ISO100-102400 s rozšířením na ISO100-409600; v režimu fotografování zůstává neuvěřitelný rozsah ISO100-102400, který lze ještě rozšířit na ISO50-409600. Dynamický rozsah snímače byl také rozšířen na 15,3 f-stopy při výstupu ve formátu RAW.

Fotoaparát α7S půjde do evropské distribuce v polovině července 2014 a prodávat se bude za 63 999 Kč. Předobjednávky tohoto modelu jsou možné již nyní, a to na www.sony.cz.

O Sony Corporation:

Sony je světovým inovátorem produktů v oblasti audio, video, komunikací a informačních technologií určených pro domácí i profesionální využití. Značka Sony je známá svými audiovizuálními produkty, mezi něž se řadí HD LCD televize BRAVIA™, digitální fotoaparáty Cyber-shot™, videokamery Handycam®, „α“ (vyslovuje se „alfa“) digitální zrcadlovky, tablety Sony Tablet, MP3 přehrávače Walkman®, osobní počítače VAIO® a profesionální vysílací technika 3D HD.

Pro více informací o Sony Europe navštivte presscentre.sony.eu. Pro více informací o Sony Corporation navštivte http://www.sony.net.

„Sony“, „WALKMAN“, „VAIO“, „Cyber-shot“, „Handycam“, „α“, „Exmor“, „BRAVIA“ a „XDCAM“ jsou registrované obchodní známky Sony Corporation. Všechny další zmíněné obchodní nebo registrované známky jsou majetkem svých vlastníků.

Pro více informací o Sony Europe navštivte http://www.sony-europe.com. Pro více informací o Sony Corporation navštivte http://www.sony.net.