NOVÁ Toshiba TCxWave – POS, které nadchne zákazníky

Ostrava, 5. 6. 2014 – Společnosti AT Computers a Toshiba Global Commerce Solutions uvedly na český a slovenský trh nejnovější POS zařízení Toshiba TCxWave model x30. (TZ)

Díky své velikosti, kompaktnímu a elegantnímu designu a skvělému výkonu může být Toshiba TCxWave  x30 přínosem pro každého obchodníka. Nový platební a informační terminál nabízí obchodníkům jedinečnou kombinaci designu a dotykového ovládání, které ulehčí zaměstnancům práci s přijímáním plateb, a ti se tak budou moci více věnovat svým zákazníkům. Na druhou stranu budou moci TCxWave  x30 také využít jejich zákazníci, například jako informační místo pro výběr vhodného produktu ze široké nabídky obchodu, ve kterém se nacházejí.

Univerzálnost použití Toshiba TCxWave x30 je jednou z jeho hlavních výhod. Dalším přínosem je multidotykový 15“ LCD displej s LED podsvícením, který se ovládá stejně lehce jako mobilní telefon. Tento nový POS systém využívá předinstalovaný operační systém Microsoft Windows 7.

Zařízení Toshiba TCxWave x30 bude na trhu dostupné za cenu od 29 669 Kč Kč bez DPH. Produktovým manažerem odpovědným za tyto produkty ve společnosti AT Computers je Pavel Martiš.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 11,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.