Vodafone je již po osmé hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Praha, 10. června 2014 – Vodafone se stal partnerem 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Pokračuje tak více než sedmiletá úspěšná spolupráce. Vodafone letos návštěvníkům opět nabídne možnost rezervovat si vstupenky prostřednictvím SMS, praktickou mobilní aplikaci KVIFF Guide 2014, mnoho zajímavých soutěží a netradiční pláž v centru města. (TZ)

Vodafone již tradičně zákazníkům zprostředkuje zábavné aktivity, letos v rámci konceptu „Buďte také star s Turbo Internetem“. Vodafone tím mimo jiné upozorňuje na pokrývání České republiky rychlým mobilním internetem – Turbo Internetem.  V prostoru před Vřídlem opět vyroste pravá pláž, která bude sloužit nejen pro relaxaci, ale návštěvníci zde budou moci využít bezplatné

Wi-Fi připojení, nebo si zasoutěžit. Na pláži na ně budou čekat thajské masáže, ping pong a možnost hlídání dětí s výukou angličtiny.

V mobilní aplikaci KVIFF Guide 2014 návštěvníci naleznou aktuální informace z festivalového dění, program kin a hlavně možnost zarezervovat si vstupenky na film, nebo si sestavit z nabídky filmů vlastní program. Aplikace pochází z dílny agentury Motion Media.

I letos Vodafone uspořádá golfový turnaj, kterého se zúčastní hráči z řad firemních zákazníků Vodafonu, herců a filmařů.