O2 přichází s novými tarify pro mobilní data. Jsou rychlejší a připravené na LTE

Od 15. 7. všechny datové tarify od O2 zrychlí na maximální rychlost 110 Mb/s pro stahování a 55 Mb/s pro nahrávání dat. “ Všechny naše tarify jsou nyní připraveny na využití s nejrychlejší datovou sítí 4G LTE. Zrychlujeme všechny tarify bez ohledu na to, jestli je zákazníci používají v mobilech, v noteboocích nebo v tabletech,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Czech Republic. (TZ)

Síť 4G LTE od O2 je podle výsledků měření serveru DSL.cz nejrychlejší mobilní sítí v České republice ( více ZDE). Síť 4G LTE mohou zákazníci O2 využívat v Praze, v Brně a na Vysočině – a již nyní pracujeme na pokrývání dalších oblastí.

Aktuální mapu pokrytí naleznete ZDE.

Více dat pro Mobilní internet

Od 15. 7. dále O2 nabízí tarify pro mobilní data v noteboocích a tabletech za nové ceny a s novými podmínkami. Nejoblíbenější tarif Mobilní internet nyní nabízí 5 GB dat místo dřívějších 3 GB. „Datový objem 5 GB umožňuje přehrát si až 10 filmů z naší O2 videotéky či nahrát na sociální sítě několik tisíc fotografií,“ upřesňuje Silvia Cieslarová.

Tarif Rychlost Cena pro O2 zákazníka
se závazkem
Cena bez závazku
Mobilní internet 1,5 GB 110 Mb/s 199 Kč 299 Kč
Mobilní internet 5 GB 449 Kč 549 Kč
Mobilní internet 10 GB 649 Kč 749 Kč

Uvedené ceny platí při uzavření závazku na 24 měsíců pro zákazníky z řad domácností i živnostníků, kteří již využívají jednu ze služeb O2.

Zákazníci O2 mají možnost pořídit si ke svému tarifu mobilní zařízení za výhodných podmínek: prostřednictvím nákupu na splátky bez navýšení ceny. Zákazníci si mohou vybrat z kompletní nabídky tabletů v různých cenových kategoriích.

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z nás činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízíme nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Máme nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice, přičemž mimořádnou pozornost věnujeme využití růstového potenciálu především v oblasti ICT. Naše datová centra o celkové rozloze 7300 metrů čtverečních patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services. Jako jediná v ČR a střední Evropě získala datová centra O2 certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV jsme zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku. Od ledna 2014 je O2 součástí české investiční skupiny PPF.

O skupině PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, nemovitosti, maloobchodní služby, pojišťovnictví, těžbu nerostů a zemědělství až po biotechnologie. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA. Skupina vlastní aktiva přesahující 20,9 miliardy EUR (k 31. 12. 2013).