LAMA mobile přidává do své nabídky nový SMS balíček

LAMA mobile opět vyslyšela přání svých zákazníků a do své nabídky nově přidává balíček s 50 SMS za 50 Kč. Balíček je možné objednat ke všem nabízeným tarifům. S SMS a voláním od jedné koruny a vteřinovou tarifikací od začátku hovoru je LAMA mobile jedním s nejvýhodnějších mobilních operátorů na trhu. (TZ)

„Rozhodli jsme se přidat nový balíček s padesáti volnými SMS za padesát korun, zákazník tak u nás odesílá textové zprávy již za 1 Kč. Toto není poslední inovace, kterou v těchto měsících připravujeme,“ prozrazuje manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile Veronika Kliská.

SMS balíček je možné od 3. 9. 2014 přiobjednat ke kterémukoliv tarifu a jeho platnost se shoduje se zúčtovacím obdobím. V dalším zúčtovacím období se balíček automaticky obnoví. SMS balíček je možné v rámci zúčtovacího období objednat i vícekrát, aby zákazníci pokryli své individuální potřeby. Je také možné jej kdykoliv deaktivovat.

LAMA mobile tak nabízí volání i SMS od jedné koruny. Všechny tarify jsou navíc bez závazku a bez zbytečných poplatků například za novou SIM kartu nebo přenos čísla. Vteřinová tarifikace již od začátku hovoru navíc snižuje náklady na volání až o 30 %, protože více než 70 % hovorů skončí před uplynutím první minuty.

„Abychom byli pro zákazníky ještě atraktivnější, chystáme další úpravy našeho ceníku. I vzhledem k tomu, že všechny naše tarify jsou bez závazku, pracujeme na tom, aby naše nabídka byla silně konkurenční a jedinečná na trhu telekomunikací,“ dodává Kliská. Dle informací ze zákulisí chystá LAMA mobile, za kterou stojí silná česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, jedinečný program inspirovaný bankovním sektorem, který by jí měl přivést nové zákazníky. Projekt by měl být spuštěn začátkem podzimu.

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor nastolující nové trendy na českém trhu. Je to zejména LAMA mobile, která prosazuje na českém trhu standard tarifikace po vteřinách od začátku hovoru. Jako jedna z mála na trhu také nabízí nevázané tarify, ze kterých lze kdykoliv bez udání důvodu odstoupit.

LAMA mobile je jedním z operátorů, který je součástí energetické skupiny. Vlastník operátora, holding LAMA ENERGY GROUP, nabízí zákazníkům i plyn a elektřinu prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. Má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina. Celkové tržby LAMA ENERGY GROUP na obou kontinentech za rok 2013 byly 15,9 miliardy Kč.