Tech Data otevřela podzimní sezonu tradičním Beerfestem

Praha, 16. 9. 2014 – Tech Data Distribution otevřela podzimní sezonu tradičním setkáním s resellery a výrobci. TD Beerfest se uskutečnil v úterý 9. září v areálu Pivovaru Staropramen a byl doslova nabitý zajímavými přednáškami předních výrobců. (TZ)

„Beerfest“ patří ke stálicím mezi setkáními distributorského kanálu a i v letošním roce nabídl více než 450 účastníkům osvědčenou kombinaci odpoledních přednášek, výstavky výrobců a večerního volného posezení u piva a delikates.

V přednáškovém bloku, který trval od 13:30 do 17:50, se představili zástupci společností HP, Cisco, Intel, Microsoft, Lenovo a Xerox. K nejzajímavějším patřila přednáška O lékaři v mobilu a čichající ledničce aneb Moderní trendy v IT. Velký úspěch měla také přednáška Novinky v Office 365 pro malé a střední podniky nebo přednáška na dnes populární téma mobilního tisku. Před zaplněným sálem proběhla i praktická ukázka Víta Vojtěška z Tech Data, který názorně a online předvedl jak snadné a výhodné je využívat nákupy software prostřednictvím technologie Activate Here.

Novinkou bylo, že v rámci každé z osmi přednášek proběhlo slosování o věcné ceny, které věnovali partneři akce. Na závěr byl navíc vylosován jeden šťastný výherce skútru Peugeot Kisbee. Speciální výhru v podobě špičkového horského kola GT Karakoram si tentokráte připravil pro jednoho z účastníků Autodesk.

Hostům byla kromě sálu tradičně k dispozici také restaurace Potrefená husa a klub Phenomen v podzemí pivovarské budovy.

Informace o akci TD Beerfest:

Datum: 9. září 2014

Místo: Potrefená Husa

Pivovar Staropramen

Nádražní 84, Praha 5

 

Web akce: www.techdata.cz/beerfest

 

Partneři akce: Adobe, APC, Apple, Autodesk, Canon, Cisco, Epson, HP, IBM, Intel, Lenovo, Microsoft, Nokia, OKI, Samsung, TP-Link, Xerox

 

Mediální partner: Reseller Magazine a Reseller Online

Více informací o společnosti Tech Data Distribution pak na www.techdata.cz a www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributore, kterm produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 115 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 111. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,8 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2014. Více informací najdete na: www.techdata.com.