Nová verze Skype 5.5 pro Iphone přináší jednodušší a rychlejší odpovědi

Praha 23. září 2014 – Nejnovější verze Skype pro Iphone využívá rozšíření iOS 8, a umožňuje tak interaktivní oznámení o příchozím hovoru nebo zprávě. Díky tomu můžete na zprávy i hovory odpovídat přímo ze zamčené obrazovky, což výrazně šetří váš čas. Nejnovější verzi Skype pro Iphone získáte v  Appstore. (TZ)

Po zamčené obrazovce stačí přejet prstem vlevo a oznámení vám odhalí možnosti přijetí nebo odmítnutí hovoru.

Pokud na svém Iphonu zrovna pracujete, oznámení Skypu se vám zobrazí v horní části obrazovky a opět vám nabídne několik možností. Jakmile si jednu z nich vyberete, Skype úkon neprodleně provede.

Pro přijetí hovoru máte samozřejmě na výběr videohovor nebo jen hlasový přenos. Pokud příchozí call odmítnete, Skype vám ihned nabídne odeslání zprávy nebo zpáteční hovor danému kontaktu.

„Jsme velice rádi, že můžeme našim uživatelům nabídnout tuto novou verzi Skype a doufáme, že se nám podaří v rámci iOS 8 i dalších verzích naše služby nadále zkvalitňovat,“ říká Tomáš Vocetka, ředitel českého Skype.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.