Konica Minolta pomůže holdingu Vítkovice s řízením tisků dokumentů

Praha, 6. října 2014 – Konica Minolta zajistí kompletní inovaci tiskového řešení pro strojírenskou skupinu Vítkovice, a. s. Celkově nahradí 154 tiskových přístrojů novými modely multifunkčních zařízení a nainstaluje nové verze bezpečnostního softwaru SafeQ. K inovaci tiskového prostředí dojde téměř ve třiceti společnostech skupiny Vítkovice, ve kterých se bude Konica Minolta následně starat o provoz jednotlivých zařízení, servis a dodávky spotřebních materiálů.  (TZ)

Hlavním požadavkem skupiny Vítkovice byla výměna dosavadních tiskových strojů, které jsme zde instalovali v roce 2011. Nová multifunkční zařízení jsou navíc vybavena vylepšenou verzí softwaru SafeQ, který zvyšuje bezpečnost práce s dokumenty a zpřesňuje účtování tiskových nákladů,“ řekl Michal Vyjídák, obchodní ředitel oblasti Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Základem naší obecné nabídky pro síťové společnosti je vždy garance stejné úrovně služeb ve všech pobočkách či dceřiných společnostech.“

Konica Minolta v posledních letech intenzivně investovala do vybudování celorepublikové servisní podpory. Dnes disponuje nejširší sítí vlastních techniků v České republice a jako jediná na trhu nabízí kdekoli v Čechách a na Moravě osobní návštěvu u zákazníka do čtyř hodin od zavolání.

Mezi největší zákazníky Konica Minolta z oblasti síťových firem na českém trhu patří například energetická skupina RWE, GE Money Bank nebo prodejní řetězec Ahold. Podobný model tiskového řešení je však vhodný také pro menší, výrobně obchodní společnosti, které mají zastoupení například jen v několika krajských městech České republiky.

O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.

Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu, a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2013 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 63 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (35 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (31,5 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.