Už 14. října vychází Mladá fronta DNES v novém a s časopisy na každý den

MF DNES tak bude jediným českým deníkem, který svým čtenářům poskytne časopis zdarma každý den. Kromě zcela nových titulů, jako jsou Rodina DNES, Test DNES, a výrazně proměněného sobotního magazínu Víkend DNES přináší více rozhovorů, informací i zábavy a také nový vzhled. (TZ)

„Plníme přání čtenářů. Víme, že si přečtou noviny v daný den, ale k magazínům se vracejí. Měníme tedy noviny pro čtenáře a vkládáme jim plnohodnotné časopisy do novin každý den jako bonus,“ vysvětluje předseda představenstva mediální skupiny MAFRA Štěpán Košík.

V pondělí to je nejčetnější časopis pro ženy Ona Dnes, kvalitní produkt se silnou čtenářskou základnou. V úterý pak novinka magazín Test DNES. Deník už dlouho přináší nezávislé spotřebitelské testy zboží a pro velký zájem teď redakce zvýšila frekvenci. Pod osvědčenou značkou Test DNES, která dala magazínu jméno, najdou čtenáři i přílohy věnované osobním financím, zdraví a motorismu. To vše zabalené do nové grafiky. Středeční časopis DOMA DNES se mírně rozšířil a nově by měl zaujmout i více mužů. Čtvrteční Magazín DNES+TV bude i nadále stavět na kvalitních rozhovorech se známými tvářemi, na autorských reportážích a zevrubně zpracovaných tématech. Zcela novým titulem je páteční Rodina DNES. Časopis zaměřený hlavně na rodiče školáků a na školáky nabízí tipy na zábavu a trávení společného volného času. Velkou proměnou prošel sobotní magazín Víkend DNES. Bude mít nejen nový luxusnější vzhled, ale i pestřejší a rozšířenější obsah, přesně na celý víkend.

„Mladá fronta DNES potvrzuje, že je nejčtenějším seriózním deníkem u nás, a jsem rád, že jsme se rozhodli vyjít vstříc našim čtenářům, díky novým titulům a širšímu záběru by si tam teď opravdu každý měl najít to své,“  říká šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl.

Všechna vydání budou za stejnou cenu 18 korun a pro předplatitele funguje od října program praktických výhod na každý den. Mohou například ušetřit 900 korun za rok na energiích se společností E.ON, výhodněji nakupovat pohonné hmoty v síti čerpacích stanic Agip nebo zdarma využívat asistenčních služeb ÚAMK. Při telefonování s Mobil.cz zase dostanou 30 procent kreditu navíc.

Pro digitální předplatitele budou všechny časopisy dostupné stejně, jako jsou teď deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Díky novému systému na dvě kliknutí je přístup mnohem jednodušší a noviny si lze objednat rovnou z webových stránek do počítače, tabletu či chytrého telefonu, tedy kdykoliv a kdekoliv.