Nejnovější zařízení Panasonic pro prodejní místa určuje standard pro odvětví řetězců rychlého občerstvení, maloobchod a pohostinství

Společnost Panasonic dnes představuje svou inovativní modulární pracovní stanici pro prodejní místa, JS-970 All In One. Zařízení bylo navrženo pro flexibilní používání a sestrojeno tak, aby si poradilo s náročnými podmínkami, model JS-970 All In One je ideální pro restaurace rychlého občerstvení, maloobchod a pohostinství a nahrazuje zařízení střední třídy Panasonic JS-925, které doposud nastavovalo standardy. (TZ)

Nový model JS-970 vychází z 35 let zkušeností s maloobchodem a vedoucí pozice společnosti Panasonic v oblasti technologií. Zařízení bylo vytvořeno se zřetelem na klíčové principy maloobchodu, jako jsou flexibilita, spolehlivost a služba zákazníkovi.

Modulární přístup zlepšuje všestrannost

Do modelu Panasonic JS-970 je díky jeho všestrannosti a modulárnímu designu flexibilita přímo zabudována, což umožňuje takovou konfiguraci systému, která uspokojí potřeby maloobchodního provozu.  Výměnné dotykové displeje dodávají schopnost přizpůsobit se individuálním maloobchodním požadavkům.

Tento modulární přístup též výrazně zjednodušuje servisní práce a výměnu dílů, což snižuje náklady na provoz zařízení i celkové náklady na vlastnictví.

 

Dotykový displej a speciální varianty displeje

Zařízení Panasonic JS-970 je vybaveno skvěle čitelným 15palcovým rezistivním dotykovým displejem XGA (1024×768). Dostupný je i 17palcový rezistivní dotykový displej SXGA (1280×1024) a 15palcový kapacitní dotykový displej, a to ve formě speciálních projektových variant. Pro snadné použití mohou být displeje nakloněny v úhlu od 20-90° a otočeny o 15° doleva a doprava, čímž je jejich používání pro uživatele pohodlnější a lepší. Lze přidat další displeje, jejichž prostřednictvím můžete zákazníkovi předvést propagační video nebo reklamu.

Mezi další doplňkové možnosti patří čtečka magnetických karet (ISO 1,2,3), zabezpečená čtečka magnetických karet (s šifrováním T-DES a AES), optická čtečka otisků prstů a zabezpečená kombinace magnetického pruhu a otisků prstů. Navíc je pro přihlášení a identifikaci uživatele k dispozici I-button (čipový klíč Dallas) a volitelná záložní baterie, která systému umožní bezpečné vypnutí během výpadku elektrického proudu.

Srdce provozu v maloobchodu

Zařízení Panasonic JS-970 je standardně vybaveno několika napájenými a běžnými rozhraními COM a USB, čímž je zajištěno, že maloobchodníci mají výběr z připojení ke všem periferním zařízením, která potřebují. Lze připojit například doplňkové externí displeje pro zákazníky používané v  drive-in provozech restaurací s rychlým občerstvením, nebo bezhotovostní platební terminály a tiskárny. Napájení těchto připojených zařízení prostřednictvím pokladního systému maloobchodníkům umožňuje snížit množství kabelů a nákladů na dodatečné napájecí adaptéry.

Výkon procesoru, který uspokojí vaše potřeby

Zařízení Panasonic JS-970 nabízí výkon, který uspokojí potřeby každého maloobchodního podnikání, a to díky výběru z procesorů Intel® Pentium ® G3320TE (3 MB Cache, 2,3 GHz) nebo Intel®  Celeron ® N2930 (2MB Cache, 1,83 GHz až 2,16 GHz). Procesor Celeron navíc nevyžaduje chlazení ventilátorem, což snižuje množství vniklých částic a prachu do zařízení a snižuje náklady na údržbu. Díky robustnímu designu a vodě odolnému bez-rámečkovému displeji IP52 je zařízení Panasonic JS-970 chráněno i proti prachu a vodě, což jej činí ještě odolnějším. Zařízení je též vybaveno grafickým adaptérem Intel HD s 4 GB RAM (max. 16 GB), 320 GB HDD (Serial ATA) a 64 GB SSD jako volitelnou možností.

Pokladní systém podporuje operační systém Microsoft Windows včetně Windows Embedded 8.1 Industry Pro Retail, Windows Embedded 8.1 Pro, Windows Embedded POS Ready 7 a Windows 7 Professional for Embedded Systems.

Kompatibilní s existujícími periferními zařízeními

Aby byly ochráněny dosavadní investice maloobchodníků, bylo zařízení Panasonic JS-970 navrženo tak, aby bylo kompatibilní s existující kabeláží a periferními zařízeními Panasonic pro prodejní místa.

„Tento nejnovější systém pro prodejní místa střední třídy ještě více obohacuje naši řadu technologických maloobchodních řešení,“ říká Jan Šplíchal, Marketing Manager společnosti Panasonic Computer Product Solutions. „Díky odolným pokladním systémům a ucelené nabídce tabletů Toughpad je společnost Panasonic v ideálním postavení, aby pomohla zákazníkům v odvětví rychlého občerstvení, restaurací, maloobchodu a supermarketů vyřešit záležitosti týkající se pokladen, příjmu objednávek, inventáře, vyzvedávání, doplnění zásob a výzev souvisejících s asistovaným prodejem.“

Cena a dostupnost

Zařízení Panasonic JS-970 All In One bude k dispozici od listopadu.

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. PSCEU si klade za cíl zlepšovat pracovní prostředí firemních profesionálů a zvyšovat efektivitu a výkonnost jejich organizací. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 500 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 68 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2013. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/