Třináctý Jarmark OnaDnes.cz, poprvé i v on-line verzi, zaplnil brněnské výstaviště

Na Jarmark OnaDnes.cz, který se uskutečnil v sobotu 15. listopadu 2014 poprvé v prostorách brněnského výstaviště, přišlo více než čtyři tisíce tři sta lidí. Pro partnera jarmarku, Nadaci Terezy Maxové dětem, se podařilo vybrat částku 64 526 korun a redakce OnaDnes.cz oficiálně spustila i on-line jarmark. (TZ)

„Chtěli jsme být s našimi čtenářkami ve spojení víc než jen párkrát do roka, kdy se jarmark koná, proto jsme spustili na našem webu www.jarmark.onadnes.cz, kde lze oblečení, boty, módní doplňky a šperky kdykoli prodávat, nakupovat, ale také darovat či vzájemně měnit,“ říká vedoucí redakce OnaDnes.cz Pavla Matějů.

Na brněnský jarmark dorazila i Míša z dětského domova, které výtěžek pomůže financovat její studia Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

„Máme nesmírnou radost, že se díky úžasné atmosféře sobotního jarmarku v Brně podařila získat taková částka Míše na studia. Velmi nás těší takový zájem lidí a čtenářek o podporu dobré věci, a to i v regionu mimo hlavní město,“ říká ředitelka nadace Terezie Sverdlinová.

Peníze se podařilo nashromáždit ze tří set prodejních stolů, charitativní akce o ceny, příspěvků od obchodních partnerů a dražby věcí od známých osobností společenského a kulturního života. Tentokrát svou účastí jarmark podpořily a přispěly na něj moderátorky Kristina Kloubková, Lejla Abbasová, Tereza Stýblová a herečka Pavla Vitázková.

Další jarmark se uskuteční na jaře příštího roku v Praze.