Smartphone Honor 3C se dočká updatu operačního systému a uživatelského prostředí v lednu příštího roku

Praha, 3. prosince 2014 – Novinka na českém trhu, pětipalcový smartphone Honor 3C, se začátkem příštího roku dočká zásadních aktualizací. Obdrží totiž novou verzi uživatelského prostředí EMUI 3.0, stejně jako update operačního systému Android. Obě aktualizace budou majitelům Honor 3C k dispozici ke stažení automaticky přímo skrze systémová upozornění v telefonu. (TZ)

Verzi operačního systému Android 4.2 Jelly Bean, se kterou jde smartphone do prodeje, nahradí novější Android 4.4 s kódovým označením KitKat. Majitelé mobilního telefonu Honor 3C se díky tomu mohou těšit zejména na svižnější chod aplikací (až  2x rychlejší) a delší výdrž baterie na jedno nabití (až o třetinu) díky lepší energetické správě nového systému.

Stejně jako vlajková loď, high-end přístroj Honor 6 se i smartphone Honor 3C na konci ledna dočká obměny uživatelského prostředí. Oproti předcházející verzi přinese nová podoba uživatelského prostředí EMUI 3.0 celkem 845 vylepšení, která reflektují zpětnou vazbu 10 milionů uživatelů. Kromě modernizovaného vzhledu, který zaujme na první pohled, se podstatných změn dočkala také správa kontaktů a upozornění. Update rovněž podstatně usnadní ovládání telefonu jednou rukou.

Aktualizací operačního systému Android a uživatelského prostředí EMUI se uživatelé dočkají do konce ledna 2015. Stažení jim bude nabídnuto automaticky skrze systémová upozornění přístroje.

Technické specifikace Honor 3C

Rozměry: 139,5 x 71,4 x 9,2 mm

Váha: 140 g

Displej: 5“ HD LTPS IPS LCD, 16M barev

Procesor: MTK MT6582 Quad-Core 1.3 GHz

Operační paměť: 2 GB

Úložiště: 8 GB (rozšiřitelné microSD kartami)

Akumulátor: 2300 mAh

OS: Android 4.2 (uživatelská nadstavba EmotionUI 2.0)

Fotoaparát: 8 MPx, F2, 28mm, autofocus, vyvážení bílé, rozpoznání tváře, HDR, LED blesk

Přední kamera: 5 MPx, F2.4, 22mm, panoramatické selfie, vylepšení vzhledu pleti

Video: FullHD (30 fps)

Sítě: UMTS: 900/2100 MHz, GSM 900/1800/1900 MHz, Dual SIM

Data: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0, A-GPS, MicroUSB, DLNA

Doporučená maloobchodní cena: 3.899 Kč

O značce mobilních telefonů Honor

Honor je nová odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. Honor přichází na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení Honor spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním

modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky Honor, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jejich potřeb ve světě moderních komunikací.

Více informací naleznete zde: www.hihonor.com