Office Depot proniká do IT, stal se autorizovaným servisním partnerem HP

Společnost Office Depot CZ je jediným dodavatelem kancelářských potřeb na českém trhu, který poskytuje také služby v oblasti IT a technického servisu kancelářské techniky. Díky tomu získal partnerské certifikace HP hned v několika klíčových specializacích včetně servisu tiskových zařízení. (TZ)

„Office Depot je naším Gold Partnerem v oblasti prodeje tonerů a spotřebního materiálu. Společnost získala status autorizovaného servisního partnera HP, což představuje novou formu spolupráce a příležitost zaměřit se na poskytování IT řešení svým zákazníkům,“ řekla Erika Lindauerová, ředitelka divize PPS (Printing and Personal Systems) společnosti HP pro Českou republiku a Slovensko.

Office Depot se tak zařadil do úzké skupiny partnerů, kteří dokáží svým zákazníkům poskytovat kompletní služby.

„Z dlouholetých zkušeností víme, že naši zákazníci vyžadují celkové služby. Proto dodáváme nejen kancelářské potřeby a spotřební materiál, ale staráme se zároveň o bezstarostný provoz kanceláře včetně IT integrace.“, říká Milan Baran, viceprezident Office Depot pro střední a východní Evropu. „Do našich kompetencí patří dodávky hardwaru, spotřebního materiálu, náhradních dílů a související servisní služby. Zákazník získává jistotu spolehlivého dodavatele, komunikuje s jednou kontaktní osobou a vždy tak ví, na koho se může obrátit.“

Office Depot získal partnerské certifikace pro následující oblasti: HP Gold PPS Supplies Partner, HP Gold Service One Printing and Computing Specialist, HP Gold Managed Print Specialist a HP Silver PPS Hardware Partner.

Office Depot Česká republika

  • Společnost Office Depot je předním dodavatelem kancelářských potřeb v České republice.
  • Na český trh vstoupila společnost Office Depot v září 2006 akvizicí společnosti Papirius založenou v roce 1993.
  • Office Depot nabízí v ČR více než 6 500 položek zahrnujících papír, kancelářské potřeby, kancelářský nábytek, kancelářskou techniku, občerstvení, drogerii a hygienu a print management (nabídka a potisk reklamních předmětů, výroba tiskovin, tiskové služby).
  • Dále nabízí služby Technického servisu, které zahrnují mimo běžného servisu kancelářské techniky i komplexní řešení v rámci řízených tiskových služeb (Managed Print Services – MPS), včetně bezplatné analýzy, zpracování návrhu a realizace nového řešení.
  • Z největšího skladu kancelářských potřeb ve střední Evropě o rozloze více než 10 000 m2 obsluhuje Office Depot zákazníky v České republice a na Slovensku.
  • Díky propracovanému logistickému systému garantuje Office Depot jako jediný v oboru dodání zboží do druhého pracovního dne po celé ČR s garancí „Zítra, nebo zdarma“, kterou využívají zákazníci již od roku 2001.
  • V roce 2003 vznikl ekologický program „Stromy pro život“, kdy společnost za každých 50 prodaných balíků papíru vysadí strom. Do současné doby bylo vysazeno více než 425 tisíc stromů. Ekologickou vizí společnosti Office Depot je nakupovat ekologicky, chovat se ekologicky a prodávat ekologicky.
  • Zaměstnává více než 400 pracovníků.