Vydavatelství CZECH NEWS CENTER, a.s. (CNC) nově obchodně zastupuje webový portál prvoligového fotbalového klubu AC Sparta Praha.

CNC tím rozšiřuje svou nabídku inzerce se zaměřením na atraktivní cílové skupiny. (TZ)

Tímto krokem dochází konkrétně k posílení balíčku CNC MUŽI, čímž se zvýší návštěvnost balíčku a jeho afinita. Zajímavé obchodní příležitosti zadavatelům reklamy nabídne inzertní kombinace webových portálů iSport.cz a Sparta.cz.

V únoru 2015 navštívilo web Sparta.cz 39 000 reálných uživatelů a v době vrcholící fotbalové sezóny navštíví tento server až 60 000 uživatelů měsíčně.

CZECH NEWS CENTER tímto krokem naplňuje svoji strategickou vizi v podobě posílení pozice na on-line mediálním trhu.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónů čtenářů tisku a více než dva milióny návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, jež jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.