Huawei představí na mezinárodním velerhu AMPER nové portfolio M2M produktů pro použití nejen v průmyslových aplikacích

Praha, Česká republika, 19. března 2015 – Společnost Huawei, přední výrobce telekomunikační techniky, aktuálně rozšiřuje svoje portfolio o M2M produkty pro použití nejen v průmyslových aplikacích. Česká pobočka Huawei Technologies (Czech) s.r.o. představí nové M2M produkty se značkou lotosového květu poprvé na mezinárodním veletrhu AMPER, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 23. – 27. března 2015. Brněnská premiéra odstartuje prodej nově představených M2M produktů Huawei ve východní Evropě. (TZ)

Jako novinku Huawei představí 3G a LTE produkty, jejichž základem je nově chipset HiSilicon. Ten přináší modulům Huawei vetší flexibilitu, a to jak v implementovaných vlastnostech vlastního modulu, tak v ceně, a tím umožňuje maximální přizpůsobení požadavkům dynamicky se rozvíjejícího trhu 3G a LTE. Všechny M2M produkty Huawei uváděné na evropský trh jsou v provedení LGA nebo mini PCI expres a jsou jednoduše zaměnitelné, což přináší systémovým integrátorům možnost lehce migrovat mezi technologiemi 3G a LTE, eventuelně CDMA. Nové produkty Huawei MU709s-2 a MU709s-2 mini PCIe na bázi HiSilicon chipsetů navíc přináší na trh nové funkce, mezi které patří například funkce e-call, a stávají se tak nosnými produkty celého M2M portfolia společnosti.

Kompletní portfolio M2M modulů Huawei nabízených v České republice naleznete na m2m.huawei.cz.

Více o nových M2M produktech Huawei se dozvíte ve stánku Huawei Technologies (Czech) s.r.o. na veletrhu AMPER 2015.

Veletrh AMPER 2015

Datum konání: 24. – 27. března 2015

Místo konání: BVV Brno, stánek V 8.16

Více o účasti Huawei Technologies (Czech) s.r.o. naleznete zde.

O společnosti Huawei

Huawei je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Cílem společnosti je budovat lépe propojený svět, působit jako zodpovědná společnost, inovátor informační společnosti a spoluprací přispívat k rozvoji celého průmyslu.

170 000 zaměstnanců Huawei po celém světě vytváří maximální hodnotu pro telekomunikační operátory, podniky a koncové spotřebitele. Inovativní ICT řešení, produkty a služby Huawei se používají ve více než 170 zemích a regionech a slouží více než třetině světové populace.

Huawei v současné době zaměstnává v Evropě přes 9900 zaměstnanců, ze kterých 1200 pracuje v oblasti výzkumu a vývoje (R&D). Společnost má 18 výzkumných a vývojových center v osmi evropských zemích (Belgie, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Švédsko a Spojené království) a provozuje řadu společných inovačních center ve spolupráci s telekomunikačními a ICT partnery.

V České republice působí Huawei od roku 2004, zaměstnává zde 400 lidí, a za tu dobu se stala klíčovým partnerem operátorů O2, T-Mobile i Vodafone v oblastech mobilní infrastruktury, širokopásmových optických i přístupových sítí, inteligentních sítí nové generace i profesionálních služeb včetně outsourcingu provozu a výstavby sítě.

Huawei Enterprise BG je dodavatelem ICT řešení a služeb pro podnikový sektor: od státní a veřejné správy, přes průmyslové podniky, bankovnictví a finančnictví, až po dopravu, energetiku, utility a další oblasti. Zaměřuje se na poskytování infrastruktury, komunikačních nástrojů, produktů pro datová centra a cloud computing i průmyslových aplikací.

V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří obchodních divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení.

Pro více informací o divizi Consumer BG navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz, o divizi Enterprise www.huawei.com/enterprise a pro korporátní informace pak www.huawei.com.