Canon má nového autorizovaného partnera, je jím Office Depot

Office Depot se výrazně odlišuje od konkurence v oblasti kancelářského byznysu. Kromě standardních služeb a zboží nabízí kompletní služby a řešení včetně IT integrace
a technického servisu. (TZ)

Společnost Office Depot CZ je jediným dodavatelem kancelářských potřeb na českém trhu, který poskytuje také služby v oblasti IT a v rámci Technického servisu zajistí svým zákazníkům komplexní řešení nákupu, provozu a správy tiskových zařízení. Díky tomu získala certifikát od Společnosti Canon, „Canon Accredited Partner“, a je tedy schopna poskytovat profesionální
a odborné služby pro office produkty Canon, včetně řady imageRUNNER ADVANCE, kterou může prodávat a servisovat pouze cca 20 akreditovaných partnerů CANON v České republice.

Office Depot se tak zařadil do úzké skupiny partnerů, která může nabízet zákazníkům plnohodnotná HW a tisková řešení Canon díky odborným obchodním a servisním certifikacím.

„Z dlouholetých zkušeností víme, že naši zákazníci vyžadují komplexní služby. Proto se staráme
o bezstarostný provoz kanceláře včetně IT integrace.“, říká Milan Baran, viceprezident Office Depot pro střední a východní Evropu. „Do našich kompetencí patří dodávky hardwaru, spotřebního materiálu, náhradních dílů a související servisní služby. Zákazník získává jistotu spolehlivého dodavatele, komunikuje s jednou kontaktní osobou a vždy ví, na koho se může obrátit.“

Canon je vedoucí světovou společností na poli zpracování obrazu. V ČR působí od roku 1994. Domácnosti i malé firmy mohou díky produktům společnosti Canon zvládnout úkoly, se kterými se každý den setkávají při práci s obrazem i dokumenty. Od fotografie přes kopírování či skenování až po tisk v potřebné kvalitě. V oblasti firemního a profesionálního tisku a zpracování obrazu vyžadují zákazníci řešení, která zajistí vysokou efektivitu, mají nízké provozní náklady, snadno se ovládají a dovolí jednoduché začlenění do podnikového prostředí.

Office Depot® Česká republika

  • Společnost Office Depot® vstoupila na český trh v roce 2006 prostřednictvím akvizice úspěšné firmy Papirius®.
  • Office Depot® se vyprofiloval z dodavatele kancelářských potřeb v integrátora služeb
    a poskytovatele řešení pro každou kancelář.
  • V našem katalogu naleznete nepřeberné množství produktů. Zajistíme vám obyčejnou obálku, ale také řešení v oblasti IT šitá na míru.
  • Snažíme se nejen brát, ale také dávat. Náš program Stromy pro život® pomáhá již několik let. Od roku 2003 jsme vysadili již 461 861 stromů.
  • Náš logistický systém s unikátní garancí Zítra nebo zdarma® zaručuje doručení kompletní dodávky do druhého pracovního dne.

S námi je vaše kancelář bez starostí!