Nová verze Skype 5.13 pro iPhone přináší náhledy odkazů v chatu a ovládání Apple hodinkami

Praha, 17. června 2015 – V nové verzi pro operační systém iOS představil Skype novou možnost náhledu webových odkazů.  Patříte-li mezi uživatele nového produktu Apple watch, můžete využít i další novinky, které aktualizace přináší. „Uživatelé mohou nyní jednoduše spravovat své hovory i chat přímo pomocí hodinek,“ říká k novému nástroji Tomáš Vocetka, ředitel Skype Česká republika. (TZ)

Díky vylepšení můžete jednodušeji a přehledněji sdílet zajímavé odkazy se svými přáteli.

Když pošlete nebo obdržíte  odkaz na webovou stránku nebo video,  Skype 5.13 vám poskytne náhled jeho obsahu. Sdílení zábavných videí a vtipných obrázků je tak snazší.

Odpovězte na zprávu  přímo na hodinkách

Chatovat s přáteli můžete díky verzi 5.13 přímo ze svého zápěstí, které zdobí Apple hodinky. Využijte buď klasickou odpověď nebo ji hodinkám nadiktuje přes hlasový záznam. Pokud spěcháte, Skype vám nabízí připravené odpovědi, které odešlete jedním kliknutím. Nemusíte tedy složitě hledat telefon a můžete být stále online.

Rychleji kontaktujte přátelé přes „oblíbené“

Na Apple hodinkách si jednoduše nastavíte oblíbené kontakty, s nimiž můžete zahájit chat přímo přes hodinky. Rozklikněte na nich aplikaci Skype, dále zvolte záložku „oblíbené“ a klikněte na „přidat oblíbený“.

Spravujte hovory přímo na svém zápěstí

Na Apple hodinkách se vám zobrazí příchozí hovory. Můžete si zvolit, zda kliknete na přijmout nebo odmítnout. Pokud hovor přijmete, automaticky se volání přesune na váš iPhone.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně na www.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.