Ultimate Ears „přitvrzuje“ v podobě reproduktoru UE BOOM 2

Praha, Česká republika — 15. září 2015 — Značka Ultimate Ears vás opět vyzývá, ať si svou party uděláte kdekoliv: dnes představený bezdrátový reproduktor UE BOOM 2 rozšiřuje produktovou řadu různobarevných mobilních reproduktorů, které vydrží pobyt na pláži, sněhu – prostě kamkoli se vydáte. Prvním modelem byl reproduktor UE BOOM a nyní díky uvedení jeho nástupce UE BOOM 2 značka Ultimate Ears pokračuje v proměňování způsobu, jak si lidé na celém světě užívají hudbu – společně a kdekoli. Jde tak o úplně novou definici kategorie reproduktorů připojovaných přes rozhraní Bluetooth®. (TZ)

Mobilní bezdrátový reproduktor UE BOOM 2 je zkonstruován tak, aby snesl, když jej pocákáte, zablátíte a nebudete k němu šetrní, a současně vás obdaří v každém směru neuvěřitelně skvělým zvukem. Reproduktor UE BOOM 2 je vyroben ze stejných vysoce kvalitních materiálů, které jste již zvyklí u značky Ultimate Ears očekávat, je odolný vůči vodě (IPX 7), pádu (až z výšky 1,5 metru), má neotřelý a smělý vzhled a k tomu vám poskytne spoustu zábavy. Velký je jako láhev s vodou, takže jej můžete zasunout do držáku pití na kole nebo jej připnout k batohu, a můžete oživit o nový rozměr každou vaši chvíli.

Koncepčně vychází z konstrukce oceňovaného reproduktoru UE BOOM s vyzařováním zvuku do 360 stupňů, který značka Ultimate Ears uvedla v roce 2013, ale nový UE BOOM 2 je o 25 procent hlasitější, má delší bezdrátový dosah až 30 metrů a kompletně vodovzdornou konstrukci, takže svou hudbu můžete sdílet s přáteli kdekoli a bez ohledu na druh vaší činnosti. Baterie vydrží 15 hodin, takže vám reproduktor bude hrát celý den nebo celou noc, a navíc má nové inovativní dotykové ovládání, které vám umožňuje přeskakovat skladby, aniž byste museli brát do ruky mobilní telefon.

„Hudba dokáže z dobrých chvil učinit chvíle úžasné,“ řekl Rory Dooley, generální ředitel Ultimate Ears. „A když si svou hudbu vezmete s sebou, můžete tyto úžasné chvíle kdekoli sdílet. Proto je každý reproduktor, který Ultimate Ears vytváří, odolný a snese různá dobrodružství, přičemž vám poskytne zvuk v poli 360 stupňů – včetně nového modelu UE BOOM 2. Již dříve jsme byli vůdčím momentem v této kategorii a nyní ji posouváme ještě dále v podobě reproduktoru UE BOOM 2.“

A navíc – reproduktor UE BOOM 2 se umí během času vylepšovat. Použijete-li aplikaci UE BOOM 2 pro operační systémy iOS® a Android™, můžete zdvojnásobit zvuk, když spárujete UE BOOM 2 s jakýmkoli jiným reproduktorem značky Ultimate Ears, zapínat reproduktor na dálku z mobilního telefonu a dokonce se probouzet do vaší oblíbené hudby. Nové aktualizace softwaru se do reproduktorů UE posílají bezdrátově prostřednictvím aplikace, takže můžete průběžně snadno využívat nové funkce a všechny naše reproduktory tak dokážou odolávat budoucím nárokům a budou v průběhu času ještě úžasnější.

Reproduktor UE BOOM 2 je k dostání v šesti atraktivních barevných variacích: Cherrybomb, Yeti, Phantom, GreenMachine, Tropical a BrainFreeze.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktor UE BOOM 2 bude k dispozici v České republice ve vybraných obchodech v říjnu 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 5 490 Kč. Pro podrobnější informace navštivte stránky na adrese www.ultimateears.com.

O Ultimate Ears

Značka Ultimate Ears (UE) mění způsob, jakým si lidé společně užívají hudbu na celém světě. Již dříve značka UE revolučně proměnila způsob, jakým se hudebníci při živých vystoupeních mohou vzájemně slyšet, když nově pojala pódiové odposlechy a přeměnila je na sluchátka s náušníky tvarovanými na zakázku. V současné době je Ultimate Ears silnější než kdykoli dříve a nabízí rodinu bezdrátových reproduktorů, jež získaly mnohá ocenění a které jsou vytvořeny tak, aby si je lidé se svými přáteli mohli užívat, kamkoli je život zavede. A díky novým funkcím a možnostem, které jsou pravidelně vydávány formou bezplatných aktualizací softwaru, se reproduktory UE neustále vylepšují. Podrobnější informace jsou k dispozici na adrese www.ultimateears.com. #MakeMusicSocial