Kaspersky Endpoint Security for Business je nyní k dispozici i pro Amazon WorkSpaces

Kaspersky Lab představuje speciální edici bezpečnostního podnikového řešení Kaspersky Endpoint Security for Business určenou pro službu Amazon WorkSpaces. Kaspersky Endpoint Security for Business AWS Edition poskytne zákazníkům dodatečnou vrstvu ochrany pro jejich virtuální desktopy používající Amazon Web Services (AWS). (TZ)

Amazon WorkSpaces je řízená cloudová služba, která umožňuje zákazníkům snadno získat cloudový desktop. S ním mohou přistupovat k dokumentům, aplikacím a zdrojům z jakéhokoliv zařízení. Zákazníci mohou vložit aplikace do WorkSpace prostřednictvím služby Amazon WorkSpaces Application Manager (Amazon WAM) a díky konzoli AWS Management Console získají bezpečnou, cenově dostupnou a vysoce kvalitní správu řešení.

Zabezpečení virtuálních desktopů je pro boj s kybernetickými hrozbami klíčové. Řešení Kaspersky Endpoint Security for Business je nyní dostupné v online obchodě AWS Marketplace for Desktop Apps a uživatelé Amazon WorkSpaces díky němu snadněji ochrání své virtuální desktopy.

 

Nikita Shvetsov, technický ředitel Kaspersky Lab, říká: „Navrhli jsme naše bezpečnostní podnikové řešení tak, aby poskytovalo celou řadu ochranných technologií, od anti-malwarového programu až po šifrování a správu systémů, a zároveň bylo jednoduché jej nainstalovat i spravovat. Zpřístupněním tohoto řešení v AWS Marketplace mohou uživatelé AWS získat dodatečnou ochranu pro své virtuální desktopy doslova stisknutím tlačítka.“

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je jednou z nejrychleji rostoucích společností kybernetické bezpečnosti a největší, která je soukromě vlastněná.  Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce IT bezpečnostních řešení pro uživatele koncových zařízení (IDC, 2014). Od roku 1997 je Kaspersky Lab inovátorem v oblasti kybernetické bezpečnosti a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení a znalosti velkým podnikům, malým a středním firmám i domácím uživatelům. Kaspersky Lab je mezinárodní společností působící v bezmála 200 zemích a oblastech po celém světě, která chrání více než 400 milionů uživatelů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.