Podzimní Nákupy Ona Dnes začínají už v pondělí 19. října, exkluzivní tváří je Tereza Maxová

Oblíbená nákupní akce s magazínem Ona Dnes se koná už podvanácté a exkluzivní tváří podzimních Nákupů Ona Dnes se stala topmodelka Tereza Maxová.  Ve speciálním pondělním vydání deníku MF DNES s magazínem Ona Dnes vyjde 140 slevových kuponů do obchodů po celé ČR. Slevová knížka pak vyjde ještě ve čtvrtek 22. října v Magazínu DNES+TV. (TZ)

Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden. Seznam všech obchodů, ve kterých kupony na slevy platí, najdete i na webové stránce nakupy.onadnes.cz nebo na Facebooku Nákupy Ona Dnes.

„Přeju všem 367 tisícům čtenářek a 172 tisícům  čtenářů magazínu Ona Dnes příjemné podzimní nakupování spojené s hřejivým pocitem, že zároveň s nákupem pomáhají projektu Nadace Terezy Maxové dětem,“ říká Miloslava Nováková, ředitelka Corporate affairs mediální skupiny MAFRA.

Generálním partnerem Nákupů je už popáté Visa.  Za každou platbu kartou Visa tak koncoví zákazníci získají u vybraných obchodníků další slevu nebo dárek. Část peněz půjde na charitu. Mediální skupina MAFRA společně s Visa Europe přispějí 10 korunami z každé transakce Nadaci Terezy Maxové dětem.

„Po celý týden od 19. do 25. října mohou naši čtenáři a hlavně čtenářky výhodně nakoupit v obchodech Artdeco, Manufaktura, Marks & Spencer, S. Oliver, Yves Rocher, Parfumerie Marionnaud, Reserved, C&A, Adidas a mnohých dalších,“ říká vedoucí magazínu Ona Dnes Lucie Šilhová.

Hlavním partnerem Nákupů Ona Dnes bude opět firma ZOOT, která nabídne 100% slevu. Týden Nákupů bude zakončen speciální víkendovou akcí ve vybraných obchodních centrech v Praze, Brně a Ostravě.