Trust sjednotil značky a zpřehlednil značení produktů

Dodrecht/Praha 19. 10. 2015 – Společnost Trust, zaměřující se na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony, přichází s novým dělením produktového portfolia a zároveň sjednocuje dosud samostatně vystupující značky pod jednotnou hlavičku Trust. (TZ)

Sjednocení pojmenování se dotýká jak jednotlivých segmentů, tak i dceřiných značek. Populární značka pro mladé Urban Revolt tak bude nově vystupovat jako Trust Urban, a ve stejném duchu budou nově značeny i další kategorie produktů Trust PC & Laptop, Trust Gaming a Trust Smart Home.

„Naše portfolio se tak stává přehlednější a uživatelé budou moci využívat jedné značky od klasického kancelářského příslušenství, přes doplňky k tabletům a smartphonům, herní příslušenství, stylové trendy vybavení, až po produkty pro chytrou domácnost,“ doplňuje Matěj Chaloupka, Sales manager pro Českou republiku a Slovensko.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.