AT Computers rozšířila portfolio o značku Schneider Electric

Ostrava, 26. 10. 2015 – Společnost AT Computers rozšířila své portfolio o značku Schneider Electric, světového experta v ovládání elektrické energie, a nabídne ji svým zákazníkům v České republice i na Slovensku. V její aktuální nabídce moderní elektroinstalace naleznete vypínače a zásuvky Asfora. (TZ)

Produktová řada Asfora přichází se základním, cenově nejvýhodnějším segmentem vypínačů a zásuvek, ale je vylepšená o různé přístroje a funkce, které jiné řady v tomto segmentu nenabízejí. Asfora plní všechny požadavky uživatele na moderní elektroinstalaci, je schopná vybavit domácnost televizními a satelitními zásuvkami, přes datové až po reproduktorové. V sortimentu naleznete i spínač pro hotelové karty a spínače pro ovládání žaluzií či zásuvky ve vyšším krytí IP44 s krytkou, vhodné do vlhkých prostor nebo na terasu domu.

„Asfora má mnoho výhod. Je přínosná jak pro koncového uživatele, tak pro profesionály. Přináší různá vylepšení, která ocení elektromontéři při montáži: zvyšuje její bezpečnost, eliminuje zbytečné chyby, chrání vaše prsty a přitom snižuje čas instalace,“ vyzdvihuje výhody této nové řady projektová manažerka Alžběta Banašová z AT Computers.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.