GO. ON. IN. Objevte úžasný svět High-Resolution Audio s novou řadou sluchátek h.ear od Sony

Sony uvádí na trh nejmenší bezdrátový reproduktor s podporou High-Resolution Audio, nová barevná bezdrátová náhlavní sluchátka a komfortní bezdrátová sluchátka „za krk“ (TZ)

 

  • h.ear go – nejmenší přenosný High-Resolution Audio reproduktor na světě s podporou Google Cast,TM Spotify Connect a Multi-room
  • h.ear on Wireless NC– stylová, komfortní bezdrátová Circumaurální sluchátka s technologií Digital Noise Cancelling a dlouhou výdrží baterie
  • h.ear in Wireless – bezdrátová Intraaurální pecková sluchátka typu „za krk“

 

  • Všechny modely využívají technologii LDAC pro bezdrátový poslech v kvalitě téměř srovnatelné s High-Resolution Audio

Společnost Sony dnes představila přírůstky do svého portfolia High-Resolution Audio produktů. Jedná se o nové modely sluchátek h.ear™ a nejmenší High-Resolution Audio bezdrátový reproduktor na světě.

Sluchátka h.ear jsou dokonalým doplňkem pro váš Walkman®, hudební MP3 přehrávač, telefon či tablet díky své kombinaci stylu, pohodlí, praktičnosti a úžasného High-Resolution Audio zvuku. Nové modely využívají technologii LDACTM, která kóduje přenos dat v rozlišení High-Resolution Audio. LDAC podporuje několik přenosových rychlostí v závislosti na bezdrátovém prostředí. Se zařízeními vybavenými touto technologií si můžete užívat audio obsah ve zvukové kvalitě blížící se High-Resolution Audio, a to díky přenosové rychlosti 990 kbit/s (přibližně třikrát více přenesených audio dat přes běžné Bluetooth připojení). LDAC vám nabízí vylepšený bezdrátový poslech veškeré hudby téměř tak, jak její autor zamýšlel.

Poznávacím znamením sluchátek h.ear jsou výrazné barvy. Všechny nové modely jsou k dostání v pěti barevných provedeních: v modré (Viridian Blue), červené (Cinnabar Red), černé (Charcoal Black), žluté (Lime Yellow) a fialové (Bordeaux Pink). Jednobarevné provedení svědčí jednoduchému, střízlivému designu, který snadno sladíte se svým osobním stylem. Tělo i kabel jsou vyrobeny z různých materiálů nebo mají jinou povrchovou strukturu, ale vždy jsou sjednoceny barevně.

h.ear go – bezdrátový přenosný Hi-Res reproduktor

Doma nebo kdekoliv jinde si můžete užívat skvělého zvuku h.ear go, nejmenšího bezdrátového reproduktoru na světě, který podporuje High-Resolution Audio.

h.ear go hraje skutečně hlasitě – a to díky novým 35mm High-Resolution měničům s opravdu skvělým zvukovým rozsahem. Levý a pravý kanál v reproduktorových komorách doplňují duální pasivní zářiče, které prodlužují odezvu v nižších částech spektra. I přes kompaktní rozměry reproduktoru si můžete užívat prvotřídní zvuk s výraznými basy, a to díky technologii EXTRA BASSTM.

Ještě více možností přehrávání hudby nabízí zabudovaná podpora Google CastTM a Spotify Connect. Zabudovaná technologie Google Cast umožňuje spustit obsah hudebních aplikací jako Deezer nebo Google Play Music z vašeho mobilního telefonu nebo notebooku přímo do reproduktorů.

Na kompaktní h.ear go se můžete spolehnout i na cestách; impozantní dvanáctihodinová výdrž baterie navíc znamená, že vám pravděpodobně nikdy nedojde „šťáva“. Díky technologii Bluetooth® a NFCTM stačí jeden dotyk a můžete bezproblémově využívat bezdrátové připojení. Zvolit si však lze i klasické propojení přes kabel do USB-B nebo Audio In vstupu.

Po návratu domů se h.ear go snadno zapojí do vaší domácí Multi-room sestavy nebo může sloužit jako samostatný reproduktor. Podpora Multi-room nabízí další možnosti poslechu hudby – prostřednictvím aplikace SongPal od Sony. Propojit lze také dva reproduktory h.ear go a vytvořit bezdrátovou stereo reproduktorovou sestavu nebo připojit h.ear go k dalším reproduktorům, a dodat tak vašemu domácímu kinu nečekaný rozměr prostorového zvuku.

h.ear on Wireless NC – Bluetooth sluchátka s podporou Digital Noise Cancelling

Tato sluchátka jsou určena stylovým fanouškům hudby. Se sluchátky h.ear on Wireless NC, která nabízejí špičkový zvuk v kombinaci s nepřehlédnutelným stylem, budete vždycky vyčnívat z davu.

Technologie Digital Noise Cancelling okamžitě odfiltruje okolní ruchy, takže se budete moci soustředit jen na hudbu. AI Noise Cancelling neustále analyzuje zvuky z okolí a přizpůsobuje tomu výběr té nejefektivnější metody tlumení hluku v daném prostředí. I se zapnutým připojením přes Bluetooth a aktivovaným potlačením hluku vydrží baterie až 20 hodin, takže máte dost energie i na cestu přes oceán nebo prostě pár okamžiků pro sebe během rušného dne.

h.ear on Wireless NC sluchátka pohodlně sednou na uši a obklopí vás čistým High-Resolution Audio zvukem s precizně vykreslenými basy a jasnými výškami, o které se stará 40mm HD měnič. Kvalitu zvuku ještě vylepšuje titanová povrchová úprava membrán reproduktorů, která potlačuje nežádoucí vibrace a reprodukuje fantastický zvuk s vysokou linearitou. Speciálně konstruované náušníky nabízejí ještě více komfortu a zároveň jsou zárukou, že vaše hudba nebude rušit nikoho v okolí.

Bezdrátový poslech bez omezení – hladký, kompaktní design bez viditelných spojů a sluchátka, která dokonale padnou a nikde neodstávají.

h.ear in Wireless – pecková Bluetooth sluchátka se stylem „za krk“

Tato sluchátka jsou určena pro každodenní poslech. h.ear in Wireless přinášejí poprvé praktickou konstrukci, která pohodlně a diskrétně sedí za krkem.

Nasaďte si komfortní pecková sluchátka a připojte se bezdrátově k vašemu chytrému telefonu nebo MP3 přehrávači. Čeká vás impozantní zvuk s dokonale vyváženými vokály a instrumenty. Sluchátka h.ear in Wireless jsou vybavena kompaktními 9mm měniči s vysokou citlivostí. Model h.ear in Wireless nabízí také zabudovaný mikrofon a podporu HD přenosu hlasu pro ještě kvalitnější hands-free volání z chytrého telefonu.

Důmyslným detailem je vstup pro konektor typu minijack pro přímé připojení vašeho telefonu nebo MP3 přehrávače, se kterým můžete pokračovat v poslechu hudby, i když se vám u sluchátek vybije baterie.

Prodej nových modelů sluchátek h.ear a bezdrátového reproduktoru h.ear go bude v Evropě zahájen v dubnu 2016. h.ear on Wireless NC budou k dostání za cenu přibližně 300 €, h.ear in Wireless přibližně za 180 € a h.ear go přibližně za 250 €.

Kompletní produktové specifikace naleznete pod těmito odkazy:

h.ear go,

h.ear on Wireless NC,

h.ear in Wireless.

O společnosti Sony Corporation

Sony Corporation je předním výrobcem produktů z oblasti audio a video techniky, her, komunikací, osobních zařízení a informačních technologií pro spotřebitele i profesionály. Díky svým aktivitám v oblasti hudby, filmu, počítačové zábavy a online byznysu má Sony jedinečnou pozici globálního lídra na poli elektroniky a zábavy. Ve fiskálním roce končícím 31. března 2015 společnost Sony vykázala konsolidovaný roční obrat přibližně 68 mld. USD. Více na globálních webových stránkách společnosti Sony: http://www.sony.net

 

Reklamy