Poznejte svého nového společníka na práci. Nové produkty v řadě Latitude poskytnou vše od bezpečnosti po spolehlivost

Praha, 7. ledna 2015 – Společnost Dell představila na veletrhu CES 2016 nové produkty v kategorii podnikových notebooků. Nejnovější přírůstky do řady Latitude kombinují to nejdůležitější z předchozí generace, jako jsou bezpečnost, možnosti správy nebo spolehlivost. Navíc nabídnou InfinityEdge displej, známý z řady XPS. InfinityEdge displej je přítomen také u nových UltraSharp monitorů. (TZ)

Zákazníci naznačují, že plánují aktualizaci na nejnovější systém Windows 10 Pro dříve než u kteréhokoliv předchozího operačního systému Windows. Díky tomu, že Windows 10 kombinuje známé prvky Windows 7 s dotykovými funkcemi z Windows 8.1, takže nová 2 v 1 zařízení poskytují lepší uživatelskou zkušenost. Inženýři společností Dell a Intel se navíc úzce spojili se společným cílem vytvořit systém, který zahrnuje nejnovější procesory Intel vPro měnící způsob, jakým fungují podniky, pokud jde o spolupráci, bezpečnost a produktivitu.

Úžasný design a funkce, které zaujmou

Portfolio Latitude bylo založeno za účelem poskytnout podnikové třídě zabezpečení, možnosti správy a spolehlivosti. Řady Latitude 3000, 5000 a 7000 doznaly osvěžení s tenkým a lehkým provedením a skvělou efektivitou. Ty nyní nově také využívají designových prvků produktové řady XPS. Jsou elegantně zpracované a použité materiály zajišťují celé řady nízkou hmotnost a odolnost. Přicházejí nová zařízení Latitude 13 7000 Series Ultrabook™, Latitude 12 7000 Series 2-in-1, a Latitude 11 5000 Series 2-in-1, za které se rozhodně nebudou jejich majitelé stydět.

 • Dell Latitude 13 7000 Series Ultrabook je nejmenší 13palcový ultrabook v podnikové kategorii na světě. Je vyroben s použitím jednosměrné vrstvy uhlíkových vláken. Jde o stejný materiál, který je používán ve vesmírném a leteckém průmyslu. Latitude 13 je jediným notebookem z podnikové kategorie s ultra tenkým rámečkem kolem displeje, a vytváří tak příjemný dojem při prezentacích, u videa nebo při běžné práci s dokumenty. Latitude 13 obsahuje USB typu C, který zajišťuje pomocí jediného kabelu dokování, napájení, video, audio a přenos dat. Dále zahrnuje Thunderbolt™ 3 s osmkrát rychlejším přenosem dat než má USB 3.0 a umožňuje souběžné připojení dvou 4K displejů. Je dobrým společníkem pro pracovníky na cestách, kterým nabídne dlouhou výdrž ultrabooku na jedno nabití baterie, a je dále vybaven pokročilými funkcemi zabezpečení včetně čtečky čipových karet, čtečky otisků prstů, RFID čtečkou a bezpečnostním a šifrovacím softwarem.
 • Dell Latitude 12 7000 Series 2-in-1 je jedním z nejlehčích dostupných 12,5palcových 2 v 1 zařízení, které poskytuje to nejlepší ze světa notebooků a tabletů. Namísto těžkopádných zámků a polohovacích pinů pro spojení využívá jedinečného designu v podobě magnetů. Díky tomu lze jednoduše přecházet mezi jednotlivými režimy tabletu a notebooku. Latitude 12 nabízí prvotřídní ekosystém zahrnující dvě varianty klávesnic přizpůsobených pro profesionály. Dell Latitude 12 Slim Keyboard je plnohodnotná a lehká klávesnice s podsvícenými a dobře rozmístěnými plochými klávesami pro snadné psaní. Oproti tomu Dell Latitude 12 Premium Keyboard se připojí k tabletu a nabízí podsvícené klávesy spolu s ovládáním kurzoru myši díky velmi přesnému touchpadu podporujícímu gesta. S displejem tenkým 8mm, tvrzeným sklem Corning® Gorilla® Glass NBT™, unibody tělem z hořčíku a jediným 2 v 1 podnikovým 4K UltraSharp™ UHD dotykovým displejem je Latitude 12 působivým mobilním zařízením pro náročné mobilní profesionály.
 • Dell Latitude 11 5000 Series 2-in-1 je tenký a lehký 10,8palcový podnikový 2 v 1 model dostupný s nejlepším zabezpečením a funkcemi pro správu. Vytvořen je zároveň i z prémiových materiálů jako je lehký hořčík či tvrzené sklo. S pouhými 707 gramy je 2 v 1 jednoduché, přenosné zařízení, které zajišťuje plynulý přechod mezi tabletovým a notebookovým režimem zahrnující velkou přesnost pera pro pořízení ručně psaných dokumentů pomocí volitelného stylusu. Profesionálům z oboru IT a obchodu nabízí silné zabezpečení a možnosti správy zahrnující komplexní šifrování, pokročilé ověřování, špičkovou prevenci proti malwaru a automatizované, efektivnější nasazení systému, sledování či aktualizace.

První Dell OLED monitor a světově první InfinityEdge monitory rozšiřují špičkové portfolio monitorů Dell

Na veletrhu CES představil Dell také novou kolekci monitorů, oceněnou CES Innovation Award, která zahrnuje OLED monitor, dva nové InfinityEdge monitory s prakticky bezrámečkovými displeji a bezdrátový monitor, dovolující uživatelům připojení přímo k monitoru bez kabelů.

 • Dell UltraSharp 30 OLED monitor je prvním OLED monitorem Dellu přinášejícím výhody OLED technologie do prostředí, kde zákazníci vyžadují co největší barevnou přesnost, jako je grafické umění nebo fotografie. Monitor poskytuje špičkový kontrastní poměr 400 000:1, který zajišťuje podání „pravé černé“. Zároveň pokrývá průmyslové barevné standardy, jako je AdobeRGB a DCI-P3. Disponuje Ultra HD 4K rozlišením a ultra rychlou dobou odezvy 0,1 ms. Mimo jiné také podporuje USB typ C, díky kterému lze pomocí jediného kabelu vyřešit napájení, video a přenos dat s kompatibilními systémy.
 • Dell UltraSharp InfinityEdge monitory mají jako první na světě InfinityEdge displeje s ultratenkými rámečky. Jsou držitelem ocenění CES Awards 2016 v kategorii inovací a eco-designu a pomáhají maximalizovat pracovní prostor a minimalizovat nepořádek na pracovním stole. K dispozici je také volitelné rameno, které nabízí větší flexibilitu pro přizpůsobení a integrovanou správu kabelů. Oba monitory, 27palcový Quad HD a 23,8palcový Full HD, podporují skvělý výkon displeje, barevnou přesnost a rozsáhlou konektivitu.

Dell UltraSharp 24 Wireless monitor je vybaven nejnovějšími technologiemi, které umožňují uživatelům zobrazovat a spravovat obsah z notebooků se systémem Windows a ze smartphonů se systémem Android souběžně.

Dell Dock a Dell Thunderbolt™ Dock propojují výpočetní ekosystém

Dell nabízí komplexní ekosystém příslušenství pro dokonalou uživatelskou zkušenost při práci. Dell Dock a Dell Thunderbolt Dock, které byly představeny na podzim minulého roku, nabízejí uživatelům možnost efektivně integrovat monitory, myši a externí klávesnice. Oba nové doky jsou vybaveny novou generací USB typu C podporující přenos dat, videa a napájení skrze jediný kabel v tenkém provedení. Dell Dock je nepostradatelný pro práci u stolu, v hotelových kioscích a flexibilních pracovištích, kde jeden stůl využívá více lidí. Dell Thunderbolt Dock s technologií Intel® Thunderbolt™ 3 je nepostradatelným společníkem pro pokročilé uživatele a zákazníky s pracovními stanicemi, jakými jsou například klienti s Dell Precision.

Špičková podpora

Oceňovaná Dell služba technické podpory v podobě ProSupport Plus pro PC a tablety je k dispozici také s novou řadou Latitude. Za podpory inovační technologie SupportAssist je ProSupport Plus pro PC a tablety jedinou kompletní službou kombinující nepřetržitý přednostní přístup k odborné podpoře, opravu náhodných poškození a proaktivní, předvídající monitorování pro automatickou prevenci problémů a jejich řešení. S tímto řešením stráví zákazníci až o 84 procent méně času voláním na technickou podporu a udělají až o 58 procent méně kroků k vyřešení běžných problémů s hardwarem oproti hlavním konkurentům. Navíc zákazníci s 1 000 a více ProSupport Plus systémy dostávají dedikovaného technického manažera, který slouží jako jediný bod odpovědnosti a poskytuje měsíční přehledy.

CES Innovation Awards

Dell zároveň s radostí oznamuje, že několik jeho produktů bylo vybráno porotou do CES Innovation Award 2016. Mezi produkty Dellu, které si odnesly ocenění za výjimečný design a inženýrství v technologických produktech, patří:

 • Latitude 13 7000 Series Laptop (kategorie počítačů)
 • Latitude 12 7000 Series 2-in-1 (kategorie tabletů a elektronických čteček)
 • Latitude 12 Rugged Tablet (kategorie tabletů a elektronických čteček)
 • Precision 5510 Notebook (kategorie počítačů)
 • XPS 12 (kategorie počítačů)
 • UltraSharp OLED Monitors (kategorie počítačových periferií)
 • UltraSharp Wireless Monitors (kategorie počítačových periferií)
 • UltraSharp InfinityEdge Monitors (kategorie počítačových periferií)
 • UltraSharp InfinityEdge Monitors (kategorie Eco-Design)

Dostupnost

 

 • Latitude 11 5000 Series 2-in-1 (5175) a Latitude 12 7000 Series 2-in-1 (7275) budou dostupné začátkem února.
 • Latitude 13 7000 Series Laptop (7370) bude dostupný začátkem března.

 

 • Dell Dock a Dell Thunderbolt Dock budou dostupné od 28. ledna.
 • Dell UltraSharp 30 OLED Monitor bude k dispozici od konce června 2016.
 • Dell UltraSharp 27 InfinityEdge a Dell UltraSharp 24 InfinityEdge monitory budou k dispozici od konce února 2016.
 • Dell UltraSharp 24 Wireless monitor bude k dispozici od poloviny dubna 2016.

Produktové fotografie a technické specifikace jsou k dispozici zde.

O společnosti Dell

Společnost Dell naslouchá svým zákazníkům a přináší inovativní technologie, řešení a služby s přidanou hodnotou, kterým mohou zákazníci po celém světě důvěřovat. Pro více informací navštivte www.dell.cz

 

Reklamy
Označeno tagem