Chytrá herní myš SteelSeries Rival 700 s programovatelným OLED displejem a zpětnou vazbou

Chicago 12. 1. 2016 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, představuje herní myš Rival 700. Jako první nabízí plně přizpůsobitelný OLED displej, hmatovou zpětnou vazbu a vyměnitelné prvky. Díky inovativním vlastnostem, informujícím hráče v reálném čase, je Rival 700 nejvýkonnější myší na světě. (TZ)

SteelSeries_Rival700_HeroShot

„Jsme nadšeni, že můžeme představit světově první chytrou herní myš,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává „Po více než 10 let zdokonalujeme profesionální herní myši ve spolupráci s hráči. Rival 700 splňuje jejich nynější nadstandardní potřeby a otevírá další prostor ke zlepšování.“

OLED displej a zpětná vazba

Propojení hry s herní myší Rival 700 prostřednictvím individuálně nastavitelného OLED displeje umožňuje hráčům zobrazit jejich statistiky, profily, nastavení CPI, vlastní logo nebo jiné animace. Myš disponuje hmatovou zpětnou vazbou, poskytující nový prostor pro upozornění ve hře. Pomocí SteelSeries Engine si hráč může přizpůsobit různé aspekty ve hře např. varování na nízký stav života, upozornění časovačů apod.

Technické parametry

Vysoce výkonný optický senzor myši Rival 700 je určen pro profesionální hraní a přináší mnoho výhod, jako jsou:

  • Nulová hardwarová akcelerace a přesnost 1:1
  • Rozlišení až 16 000 CPI a odezva pod 1 ms odpovídající nulové prodlevě
  • Schopnost přesně sledovat pohyb rychlostí 300 palců za sekundu při zrychlení 50 g
  • Odnímatelný senzorový modul umožňující výměnu za laserový nebo další budoucí varianty

Design

Ergonomický tvar myši se 7 odolnými tlačítky je určen pravákům a navržen pro maximální komfort, kterému přispívá i příjemný povrch se zvýšenou texturou na bocích. Nechybí ani tradiční podsvícené logo společnosti a scrollovací kolečko.

Individuální konfigurace

Myš Rival 700 byla vytvořena jako nejlepší herní myší na trhu. Disponuje proto také velkým množstvím vlastních nastavení, jako jsou:

  • GameSense a Prism RGB dávající hráčům na výběr z podsvícení z milionů barevných variant a přizpůsobitelných efektů
  • Vyměnitelný hlavní vrchní kryt myši s různými povrchy a designem
  • Dva vyměnitelné kabely např. pro rychlé přepojení mezi notebookem a stolním počítačem – cca 1 m dlouhý pogumovaný kabel a cca 2 m dlouhý pletený kabel jsou součástí balení
  • Odnímatelný senzorový modul pro budoucí upgrade bez nutnosti koupě celé myši
  • Plně nastavitelný OLED displej

Nová herní myš SteelSeries Rival 700 bude k dispozici na jaře 2016 za doporučenou koncovou cenu $99.99 / €109.99.

Pro více informací o SteelSeries Rival 100 prosím navštivte www.SteelSeries.com/Rival700

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.