Skupina Six Dots vstupuje do Ticketstream

Na sklonku loňského roku odkoupila skupina Six Dots (Ticketon, Bohemia Ticket) většinový podíl (60 %) v ticketingové společnosti Ticketstream. Podíl odprodal americký fond European Renaissance Capital II, zbylými podílníky (40 %) zůstávají i nadále Andrej Konstantinov a společnost Anver s.r.o. (TZ)

2016-01-27 10_27_11-Ticketstream _ Online prodej vstupenek na sport, kulturu, festivaly

Ředitelem celé skupiny a zároveň většinovým vlastníkem Six Dots je Viktor Mastník, jehož cílem je i nadále rozvíjet kvalitu ticketingových a marketingových služeb v tomto segmentu.

„Ticketstream vnímáme jako velmi inovativní firmu, takže rozhodně chceme v tomto duchu pokračovat i nadále. Pro naši skupinu je to samozřejmě příležitost k synergiím, strategicky nám Ticketstream výborně zapadá do našeho portfolia“, dodal Mastník, který stál před čtyřmi lety u zrodu služby Ticketon. V roce 2014 se skupina rozrostla o značku Bohemia Ticket.

O Ticketstream

Ticketstream na trhu působí od roku 2001. Ročně zajišťuje ve své síti předprodej vstupenek na více než 150 festivalů jako například České a Moravské Hrady, Kryštof Kempy, Votvírák či MHF Český Krumlov. Společnost v minulosti také zajišťovala exkluzivní prodej vstupenek na letní olympijské hry v Londýně a Aténách.