D-Link a ASSA ABLOY oznamují partnerství pro zavádění chytrých zámků v domech po celé Evropě

MOBILE WORLD CONGRESS, BARCELONA – 24. ÚNORA 2016 – D-Link dnes oznámil partnerství s firmou ASSA ABLOY, světovým lídrem v oblasti řešení pro otevírání dveří. Tato spolupráce umožní nabízet zákazníkům chytré dveřní zámky jako součást integrovaného systému automatizované domácnosti. Chytré zámky ASSA ABLOY jsou digitální bezklíčová řešení, která umožňují dálkové zajištění přístupu do domu a zvyšují pocit bezpečí uživatelů. (TZ)

Zavádění novinky začne ve Velké Británii a bude zahrnovat dva chytré zámky od Yale – značky skupiny ASSA ABLOY –, které budou integrovány s technologií chytré domácnosti od D-Link.

Spolupráce mezi D-Link a Yale dává nyní spotřebitelům v Evropě možnost zamykat a odemykat dům bez použití mechanického klíče. Chytré zámky jsou bezpečné a snadno použitelné. Díky nim budou mít majitelé domu úplnou kontrolu na tím, kdo a kdy může vstoupit do jejich domu s použitím ověřovacích metod, zahrnujících PIN kód, dálkový ovladač, smartphone a biometrické údaje.

Chytré zámky Yale s technologií D-Link budou uvedeny na trh v několika dalších zemích během roku 2016.

Omer Sagi, ředitel oddělení Business Development Smart Residential Locks v ASSA ABLOY EMEA, říká: „Ekosystém chytré domácnosti se doposud zaměřoval na to, jak může změnit naše životy a návyky uvnitř našich domů. Dveře jsou však vstupním bodem do chytrého domu a zaslouží si proto svoje vlastní bezpečné digitální řešení. Chytrý dům začíná, a to doslova, chytrými vstupními dveřmi. Doufáme, že naše zámky a partnerství s D-Link změní způsob, jakým lidé řeší tuto stránku zabezpečení domácnosti, a přispěje také k usnadnění jejich života.“

Kevin Wen, prezident D-Link Europe, dodává: „Technologie Smart Home se neustále rozvíjí a proniká do dalších součástí domu. D-Link vítá spolupráci s ASSA ABLOY na podpoře technologie pro chytrá, bezpečná a flexibilní řešení dveřních zámků, která umožní zabezpečit domácnosti a firmy po celé Evropě.“

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových výrobců síťové infrastruktury, který již 30 let dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivně ovladatelné produkty pro firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, úložiště dat a zabezpečovací řešení pro IP dohled. Řada mydlink™ Home obsahuje technologii pro automatizovanou domácnost, která umožňuje majitelům nemovitostí monitorovat, automatizovat a ovládat domácnost kdykoliv a kdekoliv i pomocí smartphonu nebo tabletu. D-Link nabízí své rozsáhlé produktové portfolio organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb. D-Link si uvědomuje význam zpřístupňování, správy, zabezpečení a sdílení dat a digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte http://www.dlink.cz nebo http://www.facebook.com/dlinkcz.