Největší promítaný obraz v dějinách předvede Panasonic

Společnost Panasonic předvede největší promítaný obraz v dějinách v rámci nadcházejícího veletrhu Prolight + Sound 2016, který se koná v termínu 5.–8. dubna ve Frankfurtu (Německo). (TZ)

Největším tahákem stánku Panasonic bude reprodukce festivalové projekce Circle of Light, při které se pomocí více než 100 projektorů Panasonic PT-DZ21K2 podařilo vytvořit obraz o ploše 19 099 m2 na skupině budov ministerstva obrany na Frunzeho nábřeží v Moskvě.

Katarzyna Kassner, marketingová manažerka pro oblast projektorů, říká: „Projekce na festivalu Circle of Light je skvělým příkladem velkolepé podívané, která může vzniknout s využitím 3D mapingu. Už se nemůžeme dočkat, až ji na veletrhu Prolight + Sound uvidíme znovu.“

Na veletrhu bude k vidění i nedávno uvedená řada PT-RZ970, která zahrnuje nejlehčí a nejkompaktnější jednočipové DLP™ laserové projektory na trhu se svítivostí 10 000 lumenů. Řada o třech modelech (s rozlišeními WUXGA, WXGA a XGA) vychází z funkcí a technologií mnohokrát oceněné řady PT-RZ670, ale má přibližně 1,5krát vyšší jas a kvalita obrazu se blíží tříčipovým DLP™ modelům. Na veletrhu Prolight + Sound 2016 bude tento projektor představen v inovativním uspořádání se zařízeními Mirror Head od společnosti Dynamic Projection Institute.

Dalším lákadlem bude projekce ze čtyř projektorů Panasonic 4K PT-RQ13K s funkcí edge blending, kterou zajistí mediální server a mapovací software od společnosti d3 Technologies.

Chcete-li se o společnosti Panasonic Visual System Solutions dozvědět více, navštivte nás na veletrhu Prolight + Sound na stánku A72 v hale 4 nebo na naší webové stránce: http://business.panasonic.eu/visual-system/

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 55,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2015. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/.