140 displejů Panasonic vytvořilo kreativní instalaci ‘KŪKAN’ na Milano Salone 2016

Jedinečný japonský pohled na svět a krásu jejich přírody byl vyobrazen na sedmi obřích sloupech instalovaných na mezinárodním veletrhu Milano Salone 2016. Tyto sloupy byly vytvořeny pomocí 140 profesionálních video stěnových 55” displejů Panasonic. (TZ)

Instalace s názvem „Kukan“ – The Invention of Space – využívá celkem 140 panelů Panasonic TH 55LFV5 uspořádaných do sedmi pilířů, každý o výšce více než šesti metrů. Expozice v sobě spojuje tradiční kulturu Japonska s inovativními technologiemi, a přivádí tak k životu nečekané a emotivní představení, které pohání představivost návštěvníků.

Milano Salone navštěvuje přibližně 310.000 návštěvníků a 160 spolupracujících zemí každý rok. Má silný vliv na návrhářské odvětví jako odrazový můstek pro nejnovější světové trendy v designu. V posledních letech tak znamená mnohem více, než jen výstava designu, a uplatňuje se jako platforma pro prezentaci mnoha značek.

Pro více informací o společnosti Panasonic Visual System Solutions naleznete na adrese: http://business.panasonic.eu/visual-system/

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 55,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2015. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/.