Nejlepší aplikace je od SAZKAmobilu

Uživatelé, kteří hodnotili aplikace mobilních operátorů na Google Play, nejlépe hodnotí aplikaci SAZKAmobil Samoobsluha. Díky této aplikaci mohou zákazníci největšího virtuálního operátora spravovat svoje mobilní služby, např. aktivovat balíček služeb, zjistit stav kreditu a případně si ho dobít, zkontrolovat počet volných    a vyčerpaných minut nebo SMS atd. (TZ)

Ve srovnání s O2, T-Mobile, Vodafone a většími virtuálními operátory, získala SAZKAmobil Samoobsluha nejlepší průměrné hodnocení 4,5 z 5. Zákazníci nejčastěji oceňují jednoduchost, přehlednost a stabilitu aplikace.

Hodnocení aplikací mobilních operátorů uživateli na Google Play:

SAZKAmobil Samoobsluha Můj Vodafone Můj T-Mobile Moje O2 Mobil.cz samoobsluha nenabízí nenabízí
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
4,5 4,3 3,7 3,7 3,5 x x

„Dlouhodobá spokojenost zákazníků je naším prvořadým cílem. O to víc si vážíme kladného hodnocení, které nám zákazníci spontánně dávají. Vzkazy na Facebooku, emailové zprávy i kladná hodnocení interakcí s našimi operátory na zákaznické lince jsou pro nás velkou odměnou a motivací pro další rozvoj našich služeb,“ řekl Jan Schmiedhammer, ředitel  SAZKAmobilu.

Valná většina zákazníků SAZKAmobilu používá chytrý telefon s operačním systémem Android. Proto je pro Android verzi k dispozici i widget na plochu telefonu, na kterém uživatel vidí zůstatek a platnost kreditu, nebo aktuální útratu na paušálním Šťastném tarifu.

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií                a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích                                   na 4 kontinentech. Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.