Taktiq bude pomáhat s marketingem a PR společnosti SUSE

Společnost SUSE, průkopník na poli open source softwaru s více jak dvacetiletou zkušeností z trhu, si vybrala pro svoji PR komunikaci společnost Taktiq. (TZ)

„Najít spolehlivou PR agenturu pro tak specifický segment komunikace, jakým je svět Linuxu a otevřeného software, je tak trochu oříšek. Naše volba proto nakonec padla na jistotu v podobě konzultantů s mnohaletou praxí v oblasti technologického PR,“ uvedl country manager SUSE pro Českou republiku a Slovensko Miroslav Kořen.

Společnost SUSE poskytuje spolehlivý Linux pro komerční použití, cloudovou infrastrukturu a řešení úložišť, jež poskytují firmám lepší kontrolu jejich IT a zároveň mnohem vyšší flexibilitu. SUSE pomáhá zákazníkům řídit komplexní systémy, snižovat náklady a dodávat kritické služby.

Na technologickém trhu se SUSE pohybuje více než dvacet let a již déle než rok působí jako samostatná značka také v České republice.

„Neomezujeme se pouze na mediální vztahy. Stále více nabízíme kompletní komunikační či marketingová řešení. Na druhou stranu, stále nás baví přinášet kvalitní a zajímavý obsah pro novináře,“ říká Michal Uryč, jednatel Taktiq Communications.