Andrej Galiadkin jmenován obchodním ředitelem TICKETSTREAM

Andrej Galiadkin byl jmenován obchodním ředitelem společnosti TICKETSTREAM. Ze své současné pozice bude pracovat na rozšíření obchodního týmu a zlepšování kvality služeb poskytovaných koncovým zákazníkům. (TZ)

„Vnímám to jako ocenění mé práce a také jako důvěru v mé schopnosti. Mám radost, že se nám tak daří a že naši partneři oceňují náš komplexní servis,“ říká ke svému poslání v Ticketstream nový obchodní ředitel Andrej Galiadkin.

Viktor Mastník, CEO Ticketstream ke jmenování říká: “Naše firma roste 30% tempem, takže už bylo načase formalizovat strukturu obchodního oddělení. Andrej se významně podílel na velkém růstu Ticketstreamu a byl pro mě logickou volbou. Ve firmě působí téměř patnáct let, zná dokonale trh a firemní kulturu, proaktivně řeší zlepšování našich služeb a pro naše partnery pracuje s plným nasazením. Věřím, že se mu podaří rozšířit náš tým i o další talenty.”

O Ticketstream

Ticketstream na trhu působí od roku 2002. Ročně zajišťuje ve své síti předprodej vstupenek na více než 150 festivalů jako například České a Moravské Hrady, Kryštof Kempy, Votvírák či MHF Český Krumlov. Společnost v minulosti také zajišťovala exkluzivní prodej vstupenek na letní olympijské hry v Londýně a Aténách.