Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu jede s dětmi na prázdniny

Společnost SAZKAmobil připravila pro letošní léto speciální nabídku zvýhodněné SIM karty. Stojí pouze 75 Kč a zahrnuje kredit 150 Kč a 200 MB dat. Běžná cena této SIM karty je 150 Kč. (TZ)

Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu má nejlepší základní sazbu za volání na trhu předplacených karet, a to 2 Kč za minutu volání do všech sítí. Kredit 150 Kč je tak možné využít na 75 minut hovoru. Při zvýhodněné ceně karty            75 Kč stojí 1 minuta hovoru pouze 1 Kč.

Uvedené ceny si může zákazník dále zlevnit využitím kreditu na zakoupení balíčků podle svých potřeb (viz. tipy níže).

„Letní SIM kartu ocení například všichni rodiče, kteří chtějí zůstat se svými dětmi v kontaktu i během prázdnin, kdy děti odjíždějí na tábor, sportovní kemp nebo třeba k babičce. Mají tak jistotu, že spolu mohou kdykoliv komunikovat a nezatíží to jejich rodinný rozpočet,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Zákazníci si mohou Letní SIM kartu koupit prostřednictvím E-shopu nebo Zákaznické linky SAZKAmobilu v termínu od 13.6.2016 do 31.7.2016.

# # #

JAK NEJLÉPE VYUŽÍT KREDIT 150 KČ?

Jste stále na lince a hodně voláte?

Použijte získaný kredit 150 Kč na nákup „Balíčku 100 minut“. Balíček stojí 130 Kč                  a získáte 100 minut volání do všech sítí. Zbývajících 20 Kč z kreditu můžete použít                 na další volání. Celkem tak získáte 110 minut volání do všech sítí za cenu 75 Kč, což znamená, že budete volat za 0,68 Kč za minutu. Navíc dostanete 200 MB dat                    na jeden měsíc zdarma. V případě, že objem dat vyčerpáte, zpomalí se připojení, ale na rozdíl od jiných operátorů Vám data nevypneme.

Používá Vaše dítě internet v mobilu?

Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu nabízí kredit 150 Kč a navíc 200 MB dat na jeden měsíc zdarma. Investujete-li kredit do balíčku „Internet na měsíc 300 MB“ za 130 Kč, získáte dalších 300 MB dat. Zvýhodněná SIM karta za 75 Kč Vám tak nabídne celkem 500 MB dat a 10 minut volání do všech sítí (tj. zbývajících 20 Kč z kreditu při základní sazbě 2 Kč za minutu hovoru). V případě, že Vaše ratolest objem dat vyčerpá, zpomalí se připojení, ale data Vám nevypneme.

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.