Mobilní pokladní systém pro drobné živnostníky zdarma

Praha, 21. června 2016 – Pro drobné živnostníky a především řemeslníky je plánované zavedení elektronické evidence tržeb jistá komplikace. Nejen pro ně nabízí Shoptet pokladní systém, který mohou plně ovládat z mobilu a je do deseti položek zdarma. (TZ)

„Řemeslníci jsou neustále v pohybu, proto potřebují mít vše mobilní. To se týká povinného úřadování a tím pádem i EET. Naši Pokladnu je možné ovládat z mobilního telefonu nebo tabletu, takže již nyní může usnadnit papírování a navíc je do deseti položek zcela zdarma,“ říká Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet (www.shoptet.cz)

Pokladní systém Pokladna mohou využívat obchody a e-shopy, ale i drobní živnostníci nebo řemeslníci. Celé to funguje on-line, takže vše je možné řešit kdekoli. Samozřejmostí jsou aktuální přehledy o stavu skladů, tržeb, prodejů apod. Výhodou pro podnikatele, kteří pracují na různých místech, jako jsou například řemeslníci, je možnost vystavení účtenky a její poslání na e-mail zákazníka z mobilního telefonu. Do deseti položek je zcela zdarma.

„Pokladna funguje on-line, takže čekáme na konkrétní technické specifikace k EET, abychom mohli vše připravit na její zavedení. Často se v médiích dovídám, že ten či onen pokladní systém EET už umí, což nemůže být pravda. Nechci nikomu slibovat, to co není ještě možné, proto upřímně říkám, že vše kolem EET sledujeme a uděláme maximum, aby naši klienti nemuseli nic řešit navíc,“ komentuje situaci kolem EET Miroslav Uďan.

Pokladna od Shoptetu je také unikátní v tom, že umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho systému. Nejedná se pouze o propojení tržeb, skladového hospodářství a statistik, ale také o využití znalostí z on-line a off-line světa. Jde například o práci se zákazníkem či věrnostními programy. E-shopy to umí lépe a je možné tyto znalosti využít i v kamenné prodejně. „Zhruba třetina e-shopů má kamenný obchod a vzhledem k stále většímu využívání internetu předpokládáme, že jejich počet bude v nadcházejících letech stoupat. Pokladna jim všem má usnadnit práci,“ dodává Miroslav Uďan.

Více informací o pokladním systému Pokladna naleznete na http://www.shoptetpokladna.cz/

O společnosti Shoptet

Shoptet se na českém trhu specializuje na pronájem e-shopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. V současné chvíli má Shoptet.cz v portfoliu přes 8 100 aktivních e-shopů, což tvoří více než 20 % komerčních řešení na českém trhu. Současně nabízí pokladní systém, který mimo jiné umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho on-line systému. Více informací o společnosti Shoptet.cz najdete vždy na www.shoptet.cz.