Registrace na CES Unveiled Prague a CES Unveiled Paris zahájeny

Globální série konferencí CES Unveiled spojuje technologické společnosti, špičková média, obchodníky a vlivné osobnosti evropských technologických hubů (TZ)

Arlington VA 22. června 2016 – Asociace spotřebních technologií (CTA) oznamuje, že zahájila registrace účastníků na historicky první ročník CES Unveiled Prague a čtvrtý ročník CES Unveiled Paris. Technologickým společnostem, novinářům špičkových médií, obchodníkům a klíčovým analytikům příslušných evropských trhů doporučujeme, aby se na tyto akce registrovali včas a přijeli předvést a shlédnout nové produkty a technologické trendy. Vše vyvrcholí na veletrhu CES 2017 pořádaném CTA 5. až 8. ledna 2017 v nevadském Las Vegas.

CES Unveiled Prague se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2016 od 11:30 do 15:00 hod. v hotelu Boscolo Prague. V úterý 25. října 2016 od 14:00 do 18:00 hod. bude následovat CES Unveiled Paris v Palais Brongniart, prostorech bývalého sídla francouzského Stock Marketu. Obě půldenní akce, jež jsou zaměřené výhradně na průmysl, upozorní na dynamiku růstu technologického odvětví a spotřební elektroniky a zároveň vystavovatelům a návštěvníkům umožní uzavřít strategická spojenectví v oblasti nejnovějších inovací.

„Úspěch loňského ročníku CES Unveiled Paris a růst zájmu o něj jsou skutečným odrazem oddanosti země technologickým inovacím,“ uvedl Gary Shapiro, prezident a generální ředitel Asociace spotřebních technologií. „Své nejnovější produkty prezentovalo pro více než 500 nejvlivnějších technologických odborníků, kteří se této akce zúčastnili, rekordních 54 firem. V letošním roce od akce v Paříži očekáváme ještě větší zájem a chceme, aby podobnou energii a nadšení přivezli účastníci z východo- a středoevropských zemí do Prahy.“

Sílící úspěch CES Unveiled Paris se odráží v participaci Francie na světovém veletrhu CES. Od roku 2013, kdy Paříž hostila tuto akci poprvé, stoupl počet francouzských vystavovatelů a návštěvníků o 72 procent, o 536 procent se zvýšil počet vystavovatelů a o 292 procent celkový počet francouzských účastníků světového veletrhu CES 2016. Ve výsledku tak měla Francie největší počet zastoupených start-upů ze zemí mimo Spojené státy, které se zúčastnily přehlídky Eureka Park, sdružující start-upy vystavující na CES.

CES Unveiled Prague bude regionální událostí, jež má pomoci Praze stát se centrem sjednocujícím přední technologické firmy z východní a střední Evropy. Mezi cílové země této akce patří Bulharsko, Estonsko, Maďarsko, Litva, Polsko, Rumunsko a Slovensko.

Letošní CES Unveiled odstartuje konferenčním programem, který zahrne průzkum trhu CTA, prezentaci trendů a tiskovou konferenci s vůdčími manažery CTA. Po konferenci následuje výstavní část akce, kde se představí inovativní firmy z řad nadějných start-upů i známých globálních značek.

Chcete-li se registrovat na jeden nebo oba veletrhy CES Unveiled nebo potřebujete více informací, navštivte webové stránky akcí: CES Unveiled Prague a CES Unveiled Paris.

Společnosti, které mají zájem vystavovat na některé z akcí CES Unveiled, mohou oslovit Aurelii Cornett, acornett@CTA.tech, 703 907 5245.

Poznámka pro editory: Oficiální název této globální technologické akce je CES. Nepoužívejte prosím názvy Consumer Electronics Show nebo International CES.

O CES:

CES je místem, kde se setkávají společnosti z celého světa, které jsou úspěšné v oblasti spotřebních technologií. Téměř 50 let slouží jako zkušební prostor pro inovátory a průlomové technologie a zároveň jako celosvětové pódium, na němž se inovace nové generace představují před uvedením na trh. Veletrh CES zahrnuje veškeré oblasti spotřebního průmyslu a je největší událostí svého druhu, na níž je možné inovace vidět ve skutečném provedení. Vzhledem ke skutečnosti, že jej pořádá Asociace spotřebních technologií (Consumer Technology Association – CTA) reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů, čímž přitahuje přední světové společnosti v těchto odvětvích a průkopnické novátory na fórum, které se věnuje aktuálním otázkám oboru. Sledujte novinky o veletrhu CES na www.CESweb.org a na sociálních sítích.

O Asociaci spotřebních technologií:

Asociace spotřebních technologií (CTA) je obchodní sdružení, které představuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů. Více než 2 200 společností – 80 procent tvoří malé a střední podniky a start-upy; další patří mezi nejznámější světové značky – využívá výhod plynoucích z členství v CTA, včetně obchodního zastupování, průzkumů trhu, technického vzdělávání, propagace průmyslu, vývoje standardů a posilování obchodních a strategických vztahů. Asociace spotřebních technologií také založila a pořádá CES – světový veletrh, kde se setkávají všichni, jimž se daří podnikat se spotřebitelskými technologiemi. Zisky z CES reinvestuje CTA do svých dalších služeb.

PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Summit CEO

  1. – 24. června 2016, Tel Aviv, Izrael

Innovate!

  1. – 22. září 2016, San Jose, Kalifornie, USA

CES Unveiled Prague

  1. října 2016, Praha, Česká republika

CES Unveiled Paris

  1. října 2016, Paříž, Francie

CT Hall of Fame Dinner

  1. listopadu 2016, New York, USA

CES Unveiled New York

  1. listopadu 2016, New York, USA

CES Unveiled Las Vegas

  1. ledna 2017, Las Vegas, Nevada, USA

CES 2017

  1. – 8. ledna 2017, Las Vegas, Nevada, USA

CES 2017 Asia

  1. – 9. června 2017, Šanghaj, Čína