Ultimate Ears obohacuje svou řadu reproduktorů o uměleckou edici s fascinujícím designem od Jen Stark

Praha, Česká republika — 19. července 2016 — Společnost Ultimate Ears dnes oznámila uvedení první edice reproduktorů UE ROLL 2 v uměleckém provedení, jejíž název je Drippy UE ROLL 2 a design navrhla renomovaná americká umělkyně Jen Stark. Tato limitovaná edice reproduktorů Drippy UE ROLL 2 byla vytvořena s cílem oslavit spojení mezi pohybem a zvukem a inspiraci čerpá z prizmatických barev a přírody. (TZ)

U limitované edice reproduktorů Drippy UE ROLL 2 využívá Jen Stark svou živou představivost pro převedení materiálů do fantaskního a spletitého uměleckého díla, které uchvátí oko, a textur, které napodobují opakující se vrstvy rostlin, ale též geometrické rámce, které nachází ve vesmíru. Ve své práci zkoumá konfrontace tvořené kontrastními barvami a opakováním, jež jim dodává dojem pohybu a vibrování.

„Není pochyb, že hudba vnáší do každého okamžiku pohyb,“ řekla Jen Stark. „U tohoto designu nazvaného ‚Drippy‘ jsem chtěla vzbudit dojem, jakoby se zvuk měnil na vytékající kapalinu, odkapával dolů na povrch reproduktoru a na okamžik zanechal svou stopu.“

Díky textilnímu potahu reproduktorů mohla společnost Ultimate Ears vytvořit již více než 50 uměleckých a zákaznických edicí svých reproduktorů – což je nevídaná úroveň možností přizpůsobení. Reproduktory Ultimate Ears navíc umožňují až bláznivé funkce pro jejich osobní přizpůsobení prostřednictvím aplikací, například sdílení vašich schopností, které projevujete jako DJ, s vašimi přáteli a možností nastavovat hlasitost tak, aby odpovídala vašim preferencím.

„Umělecká díla od Jen jsou nesporně jedinečná a v harmonii s představami společnosti Ultimate Ears – její dílo je v popředí pop-kultury a požadavku na vyjádření vlastního postoje,“ řekla Charlotte Johs, generální ředitelka společnosti Ultimate Ears. „Vaše oblíbená píseň může zaujmout vaše uši a stejně tak Jeniny výtvory plné barev zaujmou vaše oči. Když se obojí dá dohromady jako v případě reproduktorů Drippy UE ROLL 2, vznikne dokonalé spojení zvuku a optického vjemu.“

Díla Jen Stark je možné si prohlédnout na nejrůznějších místech od stálé sbírky muzea amerického umění Smithsonian American Art Museum přes hudební ceny MTV 2015 po hudební klip Miley Cyrus & Her Dead Petz’s s názvem „Lighter“ – a nyní i na „akustické kůži“ reproduktorů UE ROLL 2.

Cena a dostupnost

Očekává se, že omezené množství reproduktorů UE ROLL 2 v limitované edici Drippy budou k dostání v Severní Americe, Austrálii a vybraných evropských zemích počátkem července 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 2 899 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.ultimateears.com. Chcete-li se dozvědět více o umělkyni Jen Stark, navštivte její stránky www.jenstark.com.

 

O umělkyni Jen Stark

Americká umělkyně Jen Stark se narodila v Miami na Floridě v roce 1983 a již v roce 2005 obdržela titul bakalářky výtvarných umění (BFA) na Maryland Institute College of Art s hlavním zaměřením na tkaniny a vedlejším na animaci. Přestože je Jen Stark uznávána především za své sochy z papíru, zkoumala celou řadu materiálů a výrazových prostředků, včetně dřeva, laků, plexiskla a animace. V celosvětovém měřítku Jen Stark vystavovala na velkých výstavách v New Yorku, Los Angeles, Miami, Washingtonu DC, Chicagu, Seattlu, v Thajsku a v Kanadě. Její díla jsou zařazena do stálé sbírky muzea amerického umění Smithsonian American Art Museum, v Goldmanově sbírce a dále mimo jiné ve sbírkách West Collection, Microsoft Art Collection, Crystal Bridges Museum of American Art, Museum of Art Fort Lauderdale a v muzeu současného umění Museum of Contemporary Art Miami. Jen Stark žije a pracuje v Los Angeles.

O společnosti Ultimate Ears

Ultimate Ears transformuje způsob, jakým si lidé společně užívají hudbu na celém světě. Již dříve společnost UE revolučně proměnila způsob, jakým se hudebníci při živých vystoupeních mohou vzájemně slyšet, když nově pojala pódiové odposlechy a přeměnila je na sluchátka s náušníky tvarovanými na zakázku. V současné době společnost Ultimate Ears je silnější než kdykoli dříve a nabízí rodinu bezdrátových reproduktorů, jež získaly mnohá ocenění a které jsou vytvořeny tak, aby si je lidé se svými přáteli mohli užívat, kamkoli je život zavede. A díky novým funkcím a možnostem, které jsou pravidelně vydávány formou bezplatných aktualizací softwaru, se reproduktory UE neustále vylepšují. Podrobnější informace jsou k dispozici na adrese www.ultimateears.com. #MakeMusicSocial

# # #

Ultimate Ears, logo Ultimate Ears a jiné značky jsou registrovány ve Švýcarsku a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Ultimate Ears a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.ultimateears.com.