Nová verze Barracuda Backup nabízí vyšší výkon i užitnou hodnotu

V bohaté nabídce produktů společnosti Barracuda Networks nechybí ani výkonná a snadno použitelná řešení pro zálohování dat a obnovu o havárii, kam spadají řešení Barracuda Backup spolu se službami Barracuda Backup Service. (TZ)

Velkou předností Barracuda Backup je možnost ukládání dat mimo lokální infrastrukturu prostřednictvím Barracuda Cloud. Tím se významným způsobem snižuje možnost ztráty uložených dat. Současně je takové řešení velmi flexibilní z hlediska kapacity, která se může snadno přizpůsobovat požadavkům zákazníka, což přináší úspory investičních a provozních nákladů. Další alternativou je služba Barracuda Cloud-to-Cloud Backup, která je nabízena jako Software-as-a-Service (SaaS).

V září tohoto roku firma uvedla novou verzi Barracuda Backup 6.3, která přináší několik významných inovací. Kapacita Barracuda Backup 990 byla navýšena o jednu třetinu na 48 TB a verze Barracuda Backup 995 a 1090 jsou nabízeny za výhodnější cenu. Všechny modely se pak dočkaly navýšení rychlosti zálohování a obnovy dat o 50 až 200 procent v závislosti na velikosti ukládaných souborů.

Vylepšeny byly také funkční možnosti cloudového řešení Barracuda Cloud-to-Cloud Backup for Office 365. Zákazníci mají nyní navíc možnost dlouhodobě ukládat retention data rovněž na lokální disky prostřednictvím Barracuda Backup Export Tool nebo využít kapacitu veřejných cloudů, jako je AWS Simple Storage Service.

Další informace o řešeních Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.