Pořizujte o svátcích opravdové fotky. Canon vás za to navíc odmění

PRAHA, 1. listopadu 2016 – S blížícími se vánočními svátky připravila společnost Canon pro své zákazníky v České republice a na Slovensku promoční akci na vybrané kompaktní fotoaparáty, kamery, zrcadlovky, objektivy, blesk či inkoustové tiskárny, při jejichž nákupu mohou zákazníci získat až 5 tisíc korun zpět. Canon také při koupi vybraných zrcadlovek řady EOS odmění zákazníky dárky v hodnotě až 11 tisíc korun. Kromě toho společnost přichází i s iniciativou #selfieless, která chce lidi napříč Evropou motivovat k obětavým skutkům a jejich sdílení s přáteli. (TZ)

Zimní Cashback až 5 000 korun

Oblíbený kompaktní fotoaparát PowerShot G9 X se zvýhodněním tisíc korun, digitální zrcadlovka EOS 80D se zvýhodněním tři tisíce korun, více než desítka objektivů se zvýhodněním až pět tisíc korun nebo inkoustová tiskárna PIXMA PRO-1 se zvýhodněním dva tisíce korun. To jsou jen některé z vybraných produktů zahrnutých do nové promoční akce značky Canon, která potrvá do 20. ledna 2017. Jejich kompletní přehled je možné nalézt na webu  www.canon.cz/zimnicashback. Zájemci o získání cenového zvýhodnění musí po zakoupení produktu vyplnit a odevzdat on-line formulář na www.canon.cz/zimnicashback, a to nejpozději do 15. února 2017. Po obdržení a ověření žádosti budou do 28 dnů zákazníkům peníze zaslány zpět na účet.

Speciální akce EOS Promo

Ti, kteří si do konce letošního roku pořídí některou z digitálních zrcadlovek EOS 5DS, EOS 5DS R nebo EOS 7D Mark II, získají nárok na odměnu v podobě kvalitního batohu Manfrotto a v závislosti na zakoupeném modelu případně i na roční předplatné Adobe Creative Cloud Fotografování. Hodnota odměny tak může dosáhnout částky až jedenáct tisíc korun. Podmínkou pro získání odměn je registrace nákupu produktu na www.canon.cz/eospromo nejpozději do 14. ledna 2017.

Buďte (nejen) o Vánocích #selfieless

Uvedené akce nabízející cenové zvýhodnění produktů Canon či dárky za jejich pořízení. Není to ale to jediné, co společnost Canon na zimní, tedy i na vánoční období chystá. Canon totiž rovněž stojí za iniciativou #selfieless (#nejsemtusam), která si klade za cíl, aby majitelé fotoaparátů a jejich přátelé napříč celou Evropou místo pořizování prostých selfie snímků obraceli své přístroje směrem k obětavým skutkům. Společnost Canon Europe tento projekt zahájila dotací ve výši 1 miliónu EUR Červenému kříži, tedy charitativní organizaci, která má mnohaletou tradici v uskutečňování nezištných činů.

„Vánoční svátky jsou tím správný okamžikem, kdy se můžeme zastavit a udělat něco dobrého pro své okolí,“ říká Lee Bonniface, Marketing Director Canon Europe pro region Evropy, Středního Východu a Afriky. „I malý laskavý skutek může mít obrovský pozitivní dopad na život někoho dalšího. A obzvláště pak právě o Vánocích. Právě proto si myslíme, že vyzvat všechny lidi k využití svých fotoaparátů pro sdílení pocitu dobré vůle, je opravdu skvělý nápad. Navíc se každý může k této iniciativě připojit velmi snadno a vybrat si dobrý skutek přesně podle svého uvážení, malý či velký. Jediné pravidlo je, že snímek musí vycházet z naprosto nezištné aktivity.“

Zapojení do celé akce je velmi snadné – stačí si vybrat jakýkoli dobročinný akt, pořídit snímek, sdílet jej na sociálních sítích pomocí hashtagů #selfieless a #nejsemtusam a inspirovat k dobrým skutkům i své další přátele.

– KONEC –

 

 

O společnosti

Canon Europe je regionální obchodní a marketingové zastoupení japonské společnosti Canon Inc., která působí celkem ve 116 zemích v Evropě, na Středním východě a v Africe a zaměstnává zde 19 000 lidí.

Společnost Canon, Inc. byla založena v roce 1937 s cílem nabízet zákazníkům nejkvalitnější fotoaparáty dostupné na trhu. Fascinace obrazem a jeho možnostmi ale Canon podněcovala k rozšíření vlastních technologií do mnoha dalších oblastí trhu. Společnost se tak etablovala jako přední světový dodavatel spotřebitelských i podnikových řešení pro zpracování obrazu. Portfolio značky Canon zahrnuje široký sortiment produktů – od digitálních kompaktních fotoaparátů a zrcadlovek přes televizní kamery a přenosné rentgenové přístroje až po multifunkční a produkční tiskárny. Společnost Canon pro všechny tyto produkty poskytuje vysoce kvalitní podporu a řadu služeb s přidanou hodnotou.

Canon intenzivně investuje do výzkumu a vývoje s cílem přinášet nejhodnotnější a nejinovativnější produkty a služby, které uspokojí tvůrčí potřeby zákazníků. Značka Canon tak všem zákazníkům – od amatérských fotografů až po profesionální tiskárny – umožňuje plně uplatnit jejich zaujetí pro obraz.

Podnikovou filozofií společnosti Canon je Kyosei – „společně žít a pracovat pro obecné blaho“. V rámci regionu Evropy, Středního východu a Afriky usiluje společnost Canon Europe o trvale udržitelný růst a cíleně se zaměřuje jak na omezení environmentálních dopadů svých činností, tak i na to, aby zákazníkům nabídla produkty, řešení a služby, pomocí kterých mohou i oni snížit svůj negativní vliv na životní prostředí. Canon je držitelem globální certifikace dle standardu ISO 14001, která potvrzuje prvotřídní přístup společnosti k otázkám ekologie a ochrany přírody.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.